Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bukás után újabb forgalmi vizsga?

Bukás után újabb forgalmi vizsga?

Figyelt kérdés

Sajnos megbuktam,elég rosszul viselem,de sajnos az én hibám volt.Pedig már csak a visszaút lett volna,na mindegy. Ti hogy viseltétek a bukást?

A kérdésem lényege pedig,hogy az oktató azt mondta,hogy csak 3 hét múlva kaphatok új időpontot :( Nem lehet ezt valahogy meggyorsítani,vagy már ennyire előre elvannak rendezve a vizsgák?



2012. júl. 3. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
A gond az, hogy ha az oktató azt mondja, akkor nem igazán tudsz mit tenni. Talán bemenni a közlekedési felügyelethez, és ott kérni időpontot, szerintem ez is megoldható. Csak akkor az oktatódnak tennél keresztbe, aki ha akarja, megnehezíti a dolgod. Az is elképzelhető, hogy azért tette ilyen későre, hogy még több órát tudjon belőled kihúzni, ami neki még több pénzt jelent. Engem is szívattak, de szerencsére sikerült átmennem, bár nem az oktatómon múlt, hanem a vizsgáztatóm volt jó fej.
2012. júl. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ mire kell időpont, bár motorra meg autóra is sok vizsgázó van. Nyáron és tavasszal nagyon sokan csinálnak jogsit a jó idő miatt, és ezért kell ilyen sokat várni. Nekem is 3-4 hetet kellet várnom 1-1 időpontra :S nem tudsz mit tenni.
2012. júl. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A vizsgaidőpontokat a közlekedési felügyelet adja (az oktatód csak intézi helyetted), nem rajta múlik, mikorra adják.
2012. júl. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gyorsítani csak úgy tudod ha van valami jó ismerősöd a közlekedés felügyeletnél. De úgy is 1 hét körül van most jelenleg(ismerős így intézte, bár ő nem bukás után)
2012. júl. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Meg tudod kérni az oktatót, hogy ha valaki kiesik, nem ér rá, stb., akkor téged tegyen be a helyére. Kicsi az esélye, de nem lehetetlen.
2012. júl. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!