Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 10-11 éves Octavia vagy 7-8...

Milan1909 kérdése:

10-11 éves Octavia vagy 7-8 éves 307-es? Melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2012. jún. 21. 22:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
akkor bocs a 4. válaszolónak aki magát 3. válaszolónak titulálja, neki üzentem és elfelejtettem válaszolni, nem 90 nel járok, képzeld ez a kocsi tud 220 km/h-val is menni......pont ezért írtam ne érezd magad rosszul ha egy Vectra C GTS elhúz melletted
2012. jún. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
tényleg milyen ciki már, azért vesz valaki dízelt, mert nem tud bele tankolni, akkor járjon vonattal, vagy busszal, ne illegesse magát 2 kategóriával nagyobb kocsiban, de nem tud bele tankolni, mert a dízel kevesebbet fogyaszt, amúgy az egyik angol autós magazinban nem akarom reklámozni, már régen bebizonyították két Fiat Punto segítségével, az egyik dízel a másik benzines, hogy hajszál híján azonos a fogyasztásuk, akkor minek a dízel? ja "nekem dízelem van!"
2012. jún. 24. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!