Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van az, hogy?

Miért van az, hogy?

Figyelt kérdés
ha az utánfutón van 2db 3milliós motor, és nem száguldozom Pesten, mert nehogy leboruljanak a kátyúktól akkor is dudálnak, meg villognak, meg ahol tudnak kikerülnek. Nem 30-al megyek, felveszem a forgalom ritmusát,2,3 autónyi követési távot tartok, és nem megyek rá az előttem lévő nyakára ha piros van.

2012. jún. 21. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert Pesten vagy.
2012. jún. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát..ha pirosnál 2 autónyi távot tartasz...az engem is irritálna kissé ha hozzáveszem még a "repülőrajtodat"is...
2012. jún. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mert az emberek idióták.

Én miskolcon szoktam úgy közlekedni hogy ha látom hogy előttem bevált a lámpa pirosra akkor vagy motorfékkel vagy üresbe gurulok, aztán mire az előttem lévőt elérném vált a lámpa és mehetek, úgy hogy nem fékeztem és nem álltam meg,


Ne de mégis vannak páran akik nyomják a dudát, szlalomoznak a 2 sávban az autók között, aztán bevág elém, a piros előtt meg satufék, aztán még 3 lámpával odébb is utána meg mellette megyek...

És ez nem egyszeri eset.

Hogy még szállítasz valamit és úgy is dudál akkor meg természetesen még nagyobb gyökér az illető.

2012. jún. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Felveszed a forgalom ritmusát,ugyanakkor ahol tudnak dudálnak,kikerülnek...Hogyisvanez?
2012. jún. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
amúgy mindegy hogy felveszi-e, vagy nem, aki dudál az ígyis úgyis egy paraszt, ha látja hogy nem kis értéket szállít és ennek ellenére... szerintem... kerülje ki előzze meg, szíve joga de a dudálósokat utálom, városon belül egyébként is csak baleset elkerülése céljából engedi a kresz a dudát...
2012. jún. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!