Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem indulhat a cpi robogóm?

Miért nem indulhat a cpi robogóm?

Figyelt kérdés
szikra,levegő,kompresszió,minden van,de nem indul.Mégcsak be se röffen.

2012. jún. 21. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Benzin sem ártana :)


Lehet valahol eldugult a cső vagy a karburátor.

2012. jún. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Félig van a tank,karbit is tettünk át egy működő motorról,de semmi.Jól jönne a segítség.Lehet,hogy a dugó van megkopva?
2012. jún. 22. 11:54
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha van megfelelő kompresszió akkor a dugattyúval semmi baj nem lehet. Meg, ha annyira elvolna használódva akkor azt már észrevetted volna hamarább is.


Még annyit tudok tanácsolni, hogy egy új gyertyát rakj bele, előtte a hengerbe picike benzint önts, és a levegő szűrőt vedd le, így az sem folyt rajta. És előtte mondj el egy imát :-)


Ha így sem, akkor fogalmam sincs.

2012. jún. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Van kompresszió,szerintem elég.Gyertya új volt benne.2 gyertyával is próbáltuk.Az autómata szivató megadta magát,ezért nem ment benzin a hengerbe.Tettünk bele egy másik karbit.Pár percig indítoztuk,de semmi.A légszürő végig rajta,volt,mert ezek a kínai vackok,nem szeretnek anélkül indulni.Egyébként megvannak a papírjai.A tulajnak kb 500.000ft-ba van a 200.000ft-os robogó.Mindíg vett bele olajat,gyertyát,stb.Az olaj tartály is csurig van.Tehát teker az önindító,de az istenért se röffen be.Peddig jó lenne,ha menne.
2012. jún. 23. 11:09
 5/7 atitika válasza:

Jelenleg ezzel a problémával szívok én is, de már hengerfúrás, dugó, gyűrű, csapszeg csere után.

Már majdnem mindent kipróbáltam, cseréltem, még a szivató "érzékelőjét", vagy mi a szar az, azt még nem cseréltem, de már kikötöttem az elektromos részből is hátha... :(

Semmi változás.

Kifogytam az ötletekből.

2013. szept. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a karbi nem lehet koszos?
2013. nov. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 lewis70 válasza:
nekem az van,popcorn,ugyan ez a gondom volt,a levegő csavart teljesen tekerd be,majd óvatosan negyed fordulatonként,berugóval indits,ha beindul,addig játszol a levegóvel,hozzá adsz,vagy elveszel,hallod a füleddel a változásokat,és annál maradsz.Igazából a robogó nem szereti az öninditót.Nekem télen is indul a harmadik rugásra.Ja és még egy,ha sokat inditóztál,a karburátorba sok lesz az olaj,és azért nem fog indulni..
2014. febr. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!