Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem indul a robogom, lehetsege...

Nem indul a robogom, lehetseges, hogy viz ment valahogy bele? (tobbi lent)

Figyelt kérdés

szoval van egy 50cc 4t robogom es mostanaba szar ido volt esett az eso es a legszuro csoven van egy kis hasadas szoval lehet ,hogy viz kerulhetett a karbiba. Lehetseges ,hogy emiatt nem indul? Mar volt igy par honapja akkor is ugyan igy eso volt es nem inditottam be 2 napig utanna meg nem indult sehogyse aztan kb1 het utan siman beindult nem csinaltam vele semmi erdekest. Szoval szerintetek mi lehet a baj???


kosz elore is a segitseget...



2012. jún. 5. 21:10
 1/4 smitwesson ***** válasza:
Nem vagypk egy nagy tudor de sezrintem elektronika ázhatott be, mert ha a karbuciba ment volna víz akkor az onnan nem párolog ki, merthogy a benya se párolog ki, de az elektronikának elég csak egy kis pára is és megvan a gebasz.
2012. jún. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így van, elektromos gondja lesz, a karbit ki kell pucolni ha víz kerül bele, magától nem tűnik el.
2012. jún. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

aha lehet...

megneztem az akksinal meg ott van a cdi is ott nem volt viz

mit tehetek ilyenkor ?>???

2012. jún. 6. 14:45
 4/4 waland ***** válasza:
Pedig ha a karbiba víz megy, az még nem okoz hatalmas tragédiát, elviekben ki is lehet belőle járatni, ha van türelmed, de inkább ki kell venni, és szétszedve kipucolni. Most hogy nézem, 4 ütemű robogó, akkor inkább ne indítgasd, mert a motorolaj nem rajong a vízért, csak pucold ki. De szerintem is inkább elektronika. A légszűrőn levő lukat meg tömd be, mert onnan falsot kap a motor, és nem szűr a légszűrő, ezért nem igazán tesz jót a motornak.
2012. jún. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!