Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Veteránvizsgán mennyire...

Veteránvizsgán mennyire vizsgálják át az autókat?

Figyelt kérdés
Hamarosan befejezem az 1969-es évjáratú opelem restaurálását, a veteránvizsgára minden megfelelne, de szeretnék pár extrát beépíteni. Konkrétan központizárat és riasztót. Úgy gondoltam hogy a vizsga idejére egyszerüen kiveszem a biztosítékjait, egyébként pedig semmi nem látszódik belőle, minden a műszerfal alatt van. Szerintetek ha észreveszik átengedik?
2012. jún. 18. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért nem vizsga után építed be őket? Én azt mondom kiszúrják, a riasztót azt mindenképp szerintem
2012. jún. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy az is lehet, hogy ezekkel még átengednék nem gyűlnének ki a hibapontjaid sem. Hívd fel őket, kérdezd meg
2012. jún. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szeretem igényesen megcsinálni, meg egyszerűbb is beépíteni még nincs benne a műszerfal. De ha be is teszem utólag mi lessz a következő vizsgán?
2012. jún. 18. 17:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nincsen protekciód akkor a legkisebb hibát is észre veszik, különösen akkor ha ezek a bizonyos dolgok gyárilag nincsenek benne!
2012. jún. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Énis ettől félek, de igazából jó lenne tudni hogy csak kívülről szemlélődnek, vagy esetleg le is csvarozhatnak burkolatokat stb. Mert ha nem akkor nincs gond.
2012. jún. 18. 19:21
 6/7 anonim ***** válasza:

Következő vizsga 10 év múlva van, addig egy rendes autós 10-szer is szétszedi az autóját :D

De komolyra fordítva: Kérdezd meg őket telefonon, vagy személyesen (akár egy Deák igazolványt is átnyújtva), hogy mennyire durva hibának számít, hány pontot vonnak le. Úgyis csak ők tudják megmondani.

Lehet hogy a risztó miatt nem is szólnak, mert az nem "kényelmi" felszerelés. Ennyi erővel ha vant bent Wunderbaum, amiatt is vonhatnának pontot.

1. és 2. voltam.

2012. jún. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem kényelmi szempontok alapján vizsgálják ,hanem a GYÁRI állapothoz képest!!!
2012. jún. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!