Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson mekkora tömeget bír...

Simson mekkora tömeget bír el? Jó lesz alám?

Figyelt kérdés

Üdv. Számomra is eljött az idő, hogy motorra üljek. Mivel csak autós jogsim van (még), váltós 50-es motort keresek, és, mint sokaknak, nekem is a Simson lehet a befutó. Kérdésem az, hogy 180 cm és 110 kg vagyok, jó lehet alám egy Simson? Ha nem, tudnátok olyan váltós 50-est mondani, ami jó lehet? Vagy ez a kategória nekem felejtős?

Válaszokat előre s köszönöm.



#motor #Simson #váltós 50-es
2012. jún. 15. 08:54
 1/9 pagan ***** válasza:
a simo 260 kilot bír úgyhogy simán:)
2012. jún. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

hegyen völgyön kétszemélyezünk a szimómmal..(kb 130 kg) úgyhogy ez nelegyen akadály..

Maximum rakszrá két MZ hátsótelót,hogy növelje a komfortérzeted.

2012. jún. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
a faluban van egy "úriember", aki saccra 150 kiló, de a simsonja még nem adta fel alatta :D
2012. jún. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kösz szépen a válaszokat. Ha valakinek van bármi tapasztalata, még nyugodtan írja meg. Ja még annyi, a merevített vázas enduro gondolom kézenfekvőbb számomra, ugye? :)
2012. jún. 15. 14:35
 5/9 pagan ***** válasza:
ne hülyéskedj 110 kg az azért nem világvége:),de ha ez megnyugtat akkor végy olyat+azt még hozzá tenném hogy ha van rá mód tirisztoros gyújtásosat vegyél ne megszakítósat,nekem s51c típusú van az elég ritka magyarországon,de ott van még az s51n meg még van több jelölésű is ami tirisztoros
2012. jún. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 pagan ***** válasza:

[link]

mondjuk egy ilyet,csak ez egy kicsit túl van árazva:D

2012. jún. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát igen, a példa tényleg sok pénz. :) Amúgy én kb 60-70 ezret szánnék rá max.


De ha már itt tartunk, lenne egy hülye kérdésem. Honnan ismerem meg, hogy az adott típus tirisztoros, vagy megszakítós gyújtással van ellátva?

2012. jún. 15. 18:00
 8/9 pagan ***** válasza:

[link]


regisztrálni kell,és mindent megtudsz a típusokról

2012. jún. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kösz a linket.
2012. jún. 16. 08:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!