Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlotok ilyen...

Milyen autót ajánlotok ilyen paraméterek mellett?

Figyelt kérdés

500-700 ezer forintból szeretnék egy autót vásárolni, fontos hogy erős legyen. Mindegy, hogy diesel vagy otto, de 120 ló legyen minimum. Fogyasztás is szempont, 8-9 liter maximum. Biztonság, kényelem nem nagyon izgat, senem az extrák.


Audi 80 vagy audi 100-ra gondoltam, mit gondoltok?


2012. jún. 13. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:

ahogy néztem audiból szinte csak a 2.3 literes benzines felel meg a min. 120 le-nek. az viszont szerintem nem megy el 9 literrel.

szerintem ezek sem rosszak:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2012. jún. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos nem éppen teljesítményre hangoltak a benzinmotorok Volkswagen-csoportéknál 90-es évek körül.



A Toyota jó ötlet, a valaha volt legmasszívabb autókat ők gyártották. Legalábbis ha kiindulok abból a Hiace-ből, amit hajtottam egy időben. Jó ötletet adtál, köszönöm.

2012. jún. 13. 15:35
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem próbálgass ki egy pár ilyen autót, én nem szoktam kiállni a vw mellett :D, de az hogy papíron nem olyan sok lóerősek, erősebb autó benyomását keltik, nyomatékosabb motorok, és jobban használhatóak (úgy értem kényelmesebben, nemkell annyit visszaváltani stb) sztem előzésnél stb, vezettem már egy két ilyen 8 szelepes benzines vw-t, konkrét példával élve, az 1.8-as 8 szelepes 90 lovas passat nem volt rosszabb élményre, mint egy 1.8-as, 16 szelepes 115 lóerős volvo, ugyanakkora, és kb egy súlyú autók... szóval próbálj ki legaláb eggyet, lehet hogy tetszeni fog, pl egy 2.0 audi 80 115 lóerővel szerintem teljesen korrektül megy, bár az a 8-9 literes vegyes fogyaztást határát súrolja, de még talán belefér...
2012. jún. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
golf, astra vagy focus
2012. jún. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Harmadikkal teljes mértékben egyetértek, valóban így van az VW-éknél. Az említett 2.0 115 lovas motor is nagyon jól használható. A 2.3 is jó kompromisszum, de az inkább a 10literes kategória.
2012. jún. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!