Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 70ccm tuning robogók hamar...

70ccm tuning robogók hamar tönkremennek? Mire kell figyelni a vásárláskor?

Figyelt kérdés
akinek van tapasztalata tuning robogóval kapcsolatban az írja le és azt is hogy milyen tuning van rajta
2009. júl. 4. 08:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, hogy milyen minőségű hengert raktak rá, de függ a használattól is. Ha jó minőségű olajjal használod és nem hajtod szét akkor sokat kibír.

Vásárláskor arra figyelj hogy szakszarűen lett e felrakva mert ha nem hozzáértő csinálta és rosszul rakta össze abból is lehet baj.

Nekem is 70-es robogóm van már 1 éve használom és semmi baj nem volt vele, mindig szintetikus olajat használtam.

2009. júl. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem utólag rárakni egy nagyobb hengert nem érdemes abból indulok ki hogy haveromnak volt egy Yamaha aeroxa 50 es fogyasztott kb 3 litert ráraktak neki aszem egy 80 as hengert és felment a fogyasztás 8 literre igaz hogy a teljesítmény sokkal jobb lett.Inkább ha lehetőséged van vegyél egy gyárilag nagyobbat.
2009. júl. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát igen az egyik hátránya, hogy többet fog fogyasztani, de ha jól be van állítva akkor nem olyan vészes.

Az enyém 4-4,5 körül fogyaszt és az is 70-es.

2009. júl. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem aprilia sr 50en volt 70es hengerrel, ment mint az állat, de bődültnagy hangja volt, 5-6 liter evett, meg állandóan gyújtásproblémái voltak, szal ink lecseréltem, egy 125ös négyüteműre, feleannyit eszik, fincsi hangja van, és megbízható is :)
2009. júl. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem magával a 70-es hengerrel nem lesz gond. De az más kérdés, hogy például a variátor nem ég-e el, vagy ilyesmi.

Én nem raknék 70-est 50-es helyére, de izlése dolga :D

2009. júl. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!