Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 3-as golf variant fennt fog a...

Szilike0033 kérdése:

3-as golf variant fennt fog a kuplung komplett csere vagy csak tárcsa?

Figyelt kérdés
2012. jún. 13. 00:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nincsenek mellékzörejek,és rendesen működik,akkor valszeg csak a tárcsa kopott.

Próbálj meg ráálítani.

2012. jún. 13. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 smitwesson ***** válasza:
ugyan ez a bajom és kb 3 éve járok vele. majd cserélem, ha csúszik addigis megmarad a pénz a zsebemben. Egyébként, a kopást csak akkor lehet látni, ha már szét van szedve. Ha kikeményedett, vagyis erősen kell nyomni, akkor viszont tuti szerkezet is de ha puha akkor valszeg tárcsa
2012. jún. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
És olyankom mi van hogy sajna a leömlőt mikor cserélni akartam beletört egy csavar,megpróbáltam kifurni de sajnos mellé furtam és dolgozza kifelé magából az olajat??Mi a teendő ilyen helyzetekben??Amúgy az összes retkes csavar töredezik belefelé és egyszerűen rühellem a traktor hangját!!!!!!!
2012. jún. 13. 15:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!