Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford focus 1.8tddi vagy audi...

Ford focus 1.8tddi vagy audi a3 1.9tdi?

Figyelt kérdés
Melyiket választanátok? Focus 90le vagy az A3 90vagy 110le változat? Árban közel egyformán mozognak hasonló felszereltségűek. Melyik lenne a jobb választás? Ki mire szavazna, és miért?
2012. jún. 9. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
én az a3-ast venném, az 1.9 tdi motor már bizonyított, golftól kedzve az a6-os audi-ig, nagyon jó konstrukció, a fordról nincs tapasztalatom, de gyanítom, hogy kevésbé jó, bár biztos nemrossz, ha egy jó állapotút kifogsz, mellesleg az audi nekem jobban bejön, én ha focust vennék, azt csak a jól eltalált, sportos futómű miatt venném, de akkor meg már nem ezzel a diesel motorral, egy szó mint 100, sztem audi, majd jönnek az ellenvélemények... :D
2012. jún. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is az A3-ra szavazok,de szintén csak érzelmi alapon -és részben személyes élménnyel - 1.9 (igaz PD) TDI Passatom van,abszolut elégedett vagyok az autóval-megy mint a golyó és annyit fogyaszt,mint az "ezres" suzuki.
2012. jún. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez így önmagában nem egy súlycsoport. Ha ugyanannyiért adják, az audi már biztos hulladék. Ha szerelőhöz kell betolni nem mindegy melyikkel állítasz be.
2012. jún. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy 2007es Ford Focusom van igaz benzines és teljesen meg vagyok elégedve vele, de egy hatalmas nagy Audi fan vagyok :D szóval itt nagyon nehéz állást foglalnom. Alapjáraton az Audi drágább, úgyhogy ha egy árban vannak akkor valószínűleg több km van benne, mint a Fordban. Én azt mondom, hogy azt vedd, amelyik jobban tetszik, vagy praktikusabbnak találod, nem tudom pontosan mire kell a kocsi, de ezekkel nem hiszem, hogy nagyon mellé fognál mert kiváló járgányok.
2012. jún. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
8-900 ezer körül már van mindkettőböl választék, annyit tudnék most rászánni az autó árára. Nekem is volt már egyszer egy 1.6 benzines I-es fókám, de most dizelt szeretnék. Igazábol az a3 paraméterei talán egy hajszállal nyeröbbek számomra.
2012. jún. 10. 14:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!