Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy régi 5 ajtós Suzuki...

Egy régi 5 ajtós Suzuki Swiftbe befér hosszában (persze hátul kilógna) egy 185*62*71 cm-es hűtő? Mekkora a csomagtérfedél alatti hely? (kalaptartó nélkül)

Figyelt kérdés
A hátsó üléseket előre hajtanám. Így kb. reményeim szerint 100-120 cm-t elnyelne az autó a hűtő hosszából. A maradékot meg rögzítenénk. Kérdés, hogy túl sok lógna-e ki hátul, illetve, hogy egyáltalán beférne, e a csomagtérfedél nyílásán, oldalra fordítva? --> így 62 cm magas lenne, 71 cm széles.
2012. jún. 6. 12:34
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat! Küldetés sikeresen teljesítve! :-) Racsnis hevederekkel elég masszívan sikerült rögzíteni a tetőcsomagtartóra, pedig vagy 70-80 kg volt a hűtő (ketten alig bírtuk feltenni) és meredek úton is kellett vele mennem. Persze a kátyús utakon csak lépésben mentem, de a jó utakon sem mentem 60-70 felett.
2012. jún. 10. 10:25
 12/14 anonim ***** válasza:
Stabilitás terén milyen volt az autó ekkora súllyal?
2012. jún. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nem éreztem, hogy különösebben labilis lenne. Igaz, nagyon óvatosan mentem és nem volt erős szél sem.
2012. jún. 11. 23:16
 14/14 anonim ***** válasza:

Aha, csakmert nemsokára egy kb 100kg-os motorkerékpárt kéne szállítanunk, de még csak vonóhorgos autónk sincs :D

Bár ismerős opel kombijával akkor lehet megoldható lesz a dolog :)

2012. jún. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!