Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki wagon r, (5 személyesbe...

Suzuki wagon r, (5 személyesbe) ellehet anyira férni mint a 5 ajtós swift be? Van elég lábtér? Mert ugye a swift 3.8-m hosszú a wagonr csak alig 3.5 aki ült már benne kérem az irjon?

Figyelt kérdés
2012. jún. 5. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
A Wagon R+ rövidebb ugyan, de magasabb az ülőlap, ezért a lábadat inkább lefelé lógatod, mint előrefelé nyújtod. 175-180 centis sofőr mögött egy ugyanekkora ember még elfér, persze nem terpeszkedve, de mondjuk 200 km-nél többet már nem kényelmes egyhuzamban ott tölteni. Viszont az ülőlap magassága meglepően kellemes, a ki- és beszállás könnyebb a Wagon R-nél, mint a Swift esetén. Inkább a szélességgel van gond: hátul három felnőtt nem fér el rendesen egymás mellett, az ötszemélyesség csak papíron igaz.
2012. jún. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minden elismerésem a bátorságotokért, ha 5-en bemertek ülni egy Wagon R-be!
2012. jún. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amúgy sajnos ültem már Wagon R pluszban, nem a kényelméről hires és iszonyat borulékony, annyira katasztrófa az úttartása, hogy az már-már botrány. A lábtér teljesen átlagos, mivel szinte nincs se eleje, se csomagtartója. Igy nem beszélhetünk kissebb lábtérről.
2012. jún. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Bajer ***** válasza:
Ugyanakkora hely van mindkettőben, csak a swiftben keményebb a hátsó ülés. Wagon R+ban ültem 16 órát míg leértünk Görögországba, egy turista busz kényelmesebb lett volna. Tudom, inkább városi, rövid utakra való, viszont egy országúti cirkálót nem olcsó fenntartani.
2016. máj. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!