Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy régi 5 ajtós Suzuki...

Egy régi 5 ajtós Suzuki Swiftbe befér hosszában (persze hátul kilógna) egy 185*62*71 cm-es hűtő? Mekkora a csomagtérfedél alatti hely? (kalaptartó nélkül)

Figyelt kérdés
A hátsó üléseket előre hajtanám. Így kb. reményeim szerint 100-120 cm-t elnyelne az autó a hűtő hosszából. A maradékot meg rögzítenénk. Kérdés, hogy túl sok lógna-e ki hátul, illetve, hogy egyáltalán beférne, e a csomagtérfedél nyílásán, oldalra fordítva? --> így 62 cm magas lenne, 71 cm széles.
2012. jún. 6. 12:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
wazze, hajtsd le az ülést és mérd le.
2012. jún. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Evvel egy gond van, hogy egy hűtőt NEM SZABAD FEKTETVE szállítani. Csak és kizárlóag ÁLLÍTVA!
2012. jún. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Beférni beférne, de valóban nem tenne túl jót a hűtőnek.
2012. jún. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Ha itt lenne az autóm, le is mérném, ne félj! Ha nem akarsz segíteni, inkább ne kommentelj!!!


Megkérdeztem, a hűtőt lehet fektetve szállítani, csak várni kell vele egy napot az üzembe helyezésig, hogy visszaáramoljon a gáz.

2012. jún. 6. 12:48
 5/14 anonim ***** válasza:

itt nem a gázzal van a gond, hanem a kompresszorban lévő olajjal...

amugy szerintem nem fér be a magas hűtő. Én alacsony hűtőt hoztam el ilyen SWIFT-tel, de sajnos csak ék alakban fért bele, és így is kilógott a fele. Szerintem a magas(kombi) hűtő esélytelen, mivel ha lehajtod az üléseket, akkor az nem lesz egy magasságban a csomagtér szintjével, így nem tudod majd beljebb csúsztatni.

2012. jún. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
egy másik probléma van vele. Nem tudom milyen az ülésed kiosztása de! Az anyósülést előrrehúzod max, az ülés előrredönteni nem fogod annyira hogy jó legye. Hátrafele kell majd döntened. Itt a gond. A hátsó ülést előrrehajtod, és csak arra tudod fektetni az elsőt. Akkor viszont sajnos tulságosan egyenletlen felületet kapsz, a hűtő pedig beakadhat a tetőbe. Kalaptartó nyilván nincs. Így hoztam haza egy ilyen autóval egy kinti hintaágyat. Annak elég volt a hely. Hosszra több volt befért. Széltére is ok. Magasságra viszont laposabb mint a hűtő. Azzal gond lesz. Nem menne szerintem be, és sérülékeny nagyon úgy vinni. Szeri tem ne tedd. Ki és betenni is macera. Inkább valaki ismerős futóval és kifizeted a benzint. Annyit megér.
2012. jún. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Esetleg tetőcsomagtartón?
2012. jún. 6. 13:18
 8/14 anonim ***** válasza:

Jogszabályok szerint tetőcsomagtartón még állítva is viheted XD

Egyébként szerintem tetőcsomagtartón, fektetve simán el tudod vinni, nyilván oldalra, előre és hátra jól odaspaniferezve, vagy legalább masszívan odakötve.


Azzal számolj persze hogy a súlypont nagyon magasra kerül. Szóval kanyarokban baromi lassan. Meg amúgy is.


Nem tudom hogy a hűtő hány kb- De az autó, sofőrrel együtt nincs 900.

Tetejére meg felraksz egy mondjuk 60kg-os hűtőt(bár szerintem annál több) akkor azért okosan kell vezetni.

2012. jún. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Vettem spanifereket, azokkal jó erősen oda lesz rögzítve a tetőcsomagtartóra, így lesz szállítva.
2012. jún. 8. 23:13
 10/14 anonim ***** válasza:

De még1x írom hogy baromi óvatosan a tetőcsomagtartóval!

Nagyon könnyen el tudnak onnan szállni dolgok még kissebb sebességnél is.

Meg ajánlom hogy hátra és előre is a vonószemhez, vagy valami masszív ponthoz rögzítsétek le. Nehogy véletlen meginduljon előre vagy hátra :)


És sok sikert a szállításhoz!

2012. jún. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!