Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyek a legmegbízhatóbb...

Melyek a legmegbízhatóbb motormárkák?

Figyelt kérdés

Kezdő motoros vagyok, nemrég tettem le e motor-jogsit (16/l) és az lenne a kérdésem, hogy melyek a legjobb/legmegbízhatóbb/nem túl igényes motorok? (robogó, 50 ccm!)

Gondolok itt arra, hogy olvastam pár kínai motoroknál, hogy túl puha a csavarja, stb.

Ti melyik márkát szeretitek e legjobban, és miért?

Köszönöm a válaszokat! :)


2012. jún. 1. 14:15
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem nincs nagy különbség, ha nincs szétbarmolva, akkor sztem mindegyik japán, olasz jó, ezek kétűtemű relatíve egyszerű szerkezetek... nekem piaggio volt annak idején, yamaha aerox, piaggio NRG, aprilia SR stb. sztem ezek mind jók, illetve a kistestűek közül honda dio és yamaha jog talán a legmegbízhatóbb szerkezet sztem
2012. jún. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ja és léghűtéseset vennék, mert ott van egy ventillátor a főtengelyre erősítve, meg egy műanyag burkolat, ami tereli a levegőt és ennyi, nincs hűtőradiátor, csövezés stb. ami plusz hibalehetőség
2012. jún. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. jún. 1. 19:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!