Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik személy autó a legmegbí...

Hanusz György kérdése:

Melyik személy autó a legmegbízhatóbb a világon?

Figyelt kérdés
2012. febr. 11. 13:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Amelyiket jól karbantartja a gazdája.
2012. febr. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Meg attól függ mire kell, terepen szaladgálni, földutakon vagy városban stb. Annyi szempontból lehet osztályozni egy kocsit.
2012. febr. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
régebbi autók pl.: Nissan Bluebird, Sunny. Régi hármas Bmw, meg ilyesmi, csak ezeket meg a rozsda eszi meg
2012. febr. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Honda Civic 4-500.000 Ft körül magánszemélytől gyári kipufogó rendszerrel vagyis amelyeket nem fiatalok nyúzták.Nekem ilyenem van, volt más autóm is de ez egy tökéletes autó komolyan.
2012. febr. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Mindenki a sajátját fogja dícsérni a legjobban.

Régi 3-mas BMW-m van. :D Nem tartom megbízhatónak. Elektronikai gondok vannak már vele. (de35éves). Emiatt hagyott már ott többször is. Volt Ladám na az nagyon megbízható kocsinak tartom. Soha nem volt hogy megállt volna alattam vagy ne indult volna el.

Sőt volt Nissan primerám is. Az se rosz csak a rozsda felfalja a kasznit hamar ha valahol megkezdi az idő.

Lehet kinevetsz de talán a régi 2ütemű trabi a világ leg megbízhatóbb autója címét kaphatná. (abba nem sok minden tud elromlani)


Az amerikai autók is elég megbízhatók. Bár olyanom nem volt. Így az passz, de vidiket láttam róla.


Ami még szerintem dobogós helyen lenne azok a régí dízel mercik(aliaz zöldséges).


De ez is elég megbízhatónak tűnik.

[link]


:)

2012. febr. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A még japánban tervezett és ott is gyártott kocsik. Régebbi Toyota ,Honda ,Nissan Ezek addig mennek hiba nélkül amíg a rozsda meg nem eszi őket ,de a motorjuk még akkor is pöccre indul.
2012. febr. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

15:48 szeretném kijavítani egy tévhitedet

Nem tudom, hogy melyik idöt érteted de az amerikai autók sose voltak megbizhatók és most sincsennek a megbízhatók közt(ha nemzeteket nézzük)

Annak idején mikor még az autógyártás gyerek cipőben járt történt egy kis baleset ami elindított egy folyamatot.

Egy amerikai férfi vásárolt újjonnan egy Fordot. Ahogy kigurult a gyárból az autó leállt. Visszament, hogy segítséget kérjen és egy szerelő megállapította, hogy az autót nem lehet megcsinálni azonnal, vissza kell szállítani a gyárba. Az ember szerzett egy kanna benzint majd lelocsolta vele az autót és felgyujtotta.

Az amerikában ekkor ugy tervezték a dolgokat(nem csak autókat), hogy minél olcsobb legyen és minél többet adjanak el belőle. Az emberek megelégelték a olcso semmirevaló dolgokat és elkezdték vásárolni a japán kiváló minöségü szerkezeteket. Persze ez a történet nem egész csak diohéjban írtam le.


Ha az egész autótörténelmet nézzük akkor a Toyota az a márka ami évtizedek ota tudja produkálni a csúcsminőséget.

Persze ide sorolhatjuk a Mercedes-Benz-t is a Honda-t vagy akár a Mazda-t is.

2012. febr. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

18:33 ilyen legendákat szerintem minden gyártóról lehetne mesélni:) Amerikai autóknak (is) az elektronikájukkal szokott gond lenni... Egyébként énis azt az elvet tartom mint az 1. válaszoló:

Nincsen megbízhatatlan autó csak hanyag gazda!

2012. febr. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem a márkán múlik hanem, hogy mennyire tartották karban.

Akár egy francia autó is lehet megbízható ha szervizelik...

2012. febr. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%

Ezt a szervizelik témát nem nagyon értettem soha.Mert mit is takar ez? Olajcsere, fék ,gátlócsere, vezérmű és egyéb szíj csere,amikor elő van írva vagy amikor érezhetően mérhetően elkopott.Oké ezt megcsinálja sok (nem mind) autótulaj ,csak nem ebből van a legtöbb idegesítő hiba. Mert mondjuk komputert,érzékelőket, légtömegmérőt , ,szelepeket ,hidrotökét, befecskendezőket nem cserél az ember 30ezrenként, hanem csak akkor ha elromlik és mondjuk az út szélén ragad ,aztán egy vagyonért betrélerezik valami lehúzó bandához, ahol a másik vagyont otthagyja.

Nekem az a megbízható kocsi ami ilyesmit nem ,vagy csak úgy produkál ,hogy nem okozza a kocsi leállását és továbbjutási képtelenségét.

2012. febr. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!