Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Igaz hogy egyes kutaknál...

Igaz hogy egyes kutaknál kevesebb benzint adnak, tehát többet mér a tényleges mennyiségnél?

Figyelt kérdés
Lukoilról,és egyes kiskutakról hallottam ilyet,vagy ez csak kacsa?Egyáltalán milyen gyakran kell hitelesíteni az egyes kútoszlopokat.Lehet ezzel csalni,esetleg valakinek saját tapasztalat?

2012. máj. 29. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez nemigaz,hitelesítve van az össze kút..


Csak a kutast kell elzavarni,ha tankolni akar neked,mert bejelez a pultoscsajnak...

Pl.orrvakarás +2 ezer,fejvakarás +5 ezer...

Ja,és mielőtt ezt vki megkérdőjelezné,kútkezelő voltam a Kerepesi úton...

2012. máj. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Valóban vannak ilyenek ahol el vannak állítva az órák. Az egyik ismerősöm a 45l es tankba 52l tankolt az óra szerint . Ezt azzal akarták magyarázni hogy ennyire üres volt a tank de az nagy hülyeség . A tankba ha full üres akkor is csak 47,5 litert lehet tankolni .
2012. máj. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudnak csalni mert hitelesítve vannak. Nem éri meg nekik csalni mert ellenőrök egész nap járnak kutrol kutra és vizsgálják. És nem éri meg nekik a lebukás mert a bünti 30 milliónál kezdődik. És a gyári 45 literes tankba télen tényleg bele lehet tuszmákolni 52 liutert. Nyáron viszont nem.

[link]

2012. máj. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nyáron történt és körülbelül 1-1,5 hónap múlva be is csukták azt a benzinkutat ilyenek miatt ( német benzinkút volt ) .
2012. máj. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem simán létezik ilyen. kinézem a benzinkutakból. Kimegy a hitelesítő kap 200eret oszt lehitelesíti. ki mondja meg hogy most utólag a kútnál variáltak vele vagy nem? A rizikó a kúté.. Meg a benzinkutasok is csórelnak ha bírnak vagy benzint vagy pénzt. pár liter csalás is több ezer Ft lehet. Én pl hajtom elfele a segthetek csávót hogy nemkell... nemkell...had pihenjen,, -De ha belegondoltok a nők 99%a szerintem nem fogott életébe töltőpisztolyt.
2012. máj. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!