Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valakinek TÉNYLEGES tapasztala...

Valakinek TÉNYLEGES tapasztalata hosszabb távon francia autókkal, azon belül is a HDI motorral?

Figyelt kérdés
2010. aug. 2. 05:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem a céges autó francia, HDI motorral. Benne van 300000-km, de különösebb gond nincs vele. Csendes és megy mint a vaddisznó.
2010. aug. 2. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Berlingonk van, hdi-s, 4 éve gyűrjük, még nem volt vele gondunk. Mindenki óva intett minket attól, hogy francia márkát válasszunk, de mi nem csalódtunk.
2010. aug. 2. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A motorral nincs is probléma. Viszont az elektronika az ami egy hulladék a francia autókba. Ha egyszer megbolondul benne, nincs az az ember aki azt megcsinálja.
2010. aug. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez tényleg így van! Kitűnőek a francia autók, de ha az elektronikájuk megadja magát, akkor még a szomszéd gatyáját is rá kell költened...
2010. aug. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez van a kisteherautókkal is?Abból aztán rengetek a francia...Ennyire mellényúlnának?
2010. aug. 2. 20:54
 6/7 anonim ***** válasza:

tegnap 09:11-es vagyok


Teherautóknál is ugyan ez van. Motor jó, de ha megpusztul az elektronika, még az a pénz se lenne elég megcsináltatni amit a parlamentbe összeloptak eddig.

2010. aug. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A HDI a francia autógyártás legjobb motorja, céges autóban 280 ezernél nem volt még vele gond és nem ez az egyetlen. De ha bármi másban (francia) gondolkozol szerintem felejtsd el, főleg az 1.5 DCI Renault motort, az egy ritka elbaszott kontrukció de az naggyából igaz a többire is.
2010. aug. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!