Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik éri meg jobban a BMW...

Melyik éri meg jobban a BMW 318is vagy 320i?

Figyelt kérdés
Most készülök venni a bajor csodák közül venni egyett de nem tudom eldönteni milyen legyen. Kb fél millát szánok rá a kérdést még annyival egészíteném ki hogy ennyi pénzért E30 vagy E36 ot lenne érdemes (azokon belül persze ugyan ezek a változatok) illetve a vásárlásnál milyen szervízben érdemes átnézetni?
2012. máj. 28. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Nagyobb költséget jelent az, mint az a félmilla amit rászánsz. Nem azért, mert rossz autók, hanem mert BMW, és nagyon sokba kerül a fenntartása.


Ráadásul bezinesek nagy lökettérfogattal, kiesznek a vagyonodból is tankolásnál. Szerintem egyáltalán nem éri meg, de ha már választani kell akkor inkább a 320-as.


Sok szerencsét!

2012. máj. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Méghogy válság van...XD
2012. máj. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyiket sem éri meg, de ha ilyen kell, akkor teljesen mindegy, csak a körülményekhez képest ne legyen szétbarmolva. Ne szervizbe vidd átnézetni, hanem vigyél egy BMW b.zit, ő majd megmondja a frankót, a szervizben nem értenek ehhez.
2012. máj. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
normális e36-ot 500.000ért nem kapsz.
2012. máj. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
E30 ba a 318is nagyon ritka és ha találsz is vagy sokat kérnek érte vagy szét van hullva, a 320i az meg 6 hengeres így ha javítani kell akkor költségesek. Nekem 316i-m van de jó lenne néha egy kicsit több erő, ha választhatnék 1,8is, de a 6 hengernek sokkal jobb hangja van.A 320i-ből sokkal több van tudsz válogatni.E36-ot meg nem kapsz ennyiért normálisat, max külföldi papírosat.
2012. máj. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ez a megéri neméri dolog elég szubjektív sztem, amúgy egy 1.8-as vagy 2 ezres motor azért nem a "leeszi a gatyádat" kategória, persze találni kevesebbet fogyasztó autót de az utak tele vannak ilyen gépekkel, a benzintemető nem itt kezdődik..., egyébként 500 ezerért sztem jó e30 318i-t (nem IS-t) kapni, e30 318 is, vagy e36 318 is, 320i, azokra biztos kell költeni ha ennyi pénzért veszed
2012. máj. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
318is: kisebb fogyasztás, és tartja a lépést a 320i-vel. Egyedül a hat henger hangja hiányzik belőle. Viszont spórolnod kéne még egy kicsit. E30 318is ritka, de ha van eladó, 800ezer-1millió Ft, kb. ennyiért indulnak az E36-ok is. Ami ennél olcsóbb, az általában le van lakva.
2012. máj. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

E36 318iS kupém van, egyáltalán nem vészes sem a fenntartása sem a szervizelése ( a vétel után pár héttel TELJES vezérlés, tehát nem csak a láncok cseréje megvolt 2 kiló alatt )... 3 éves jogsival, 21 évesen az első autó a nevemen, éves szinten 40 pár ezer a biztosítása, tehát havi 4000 + a benzin. Fogyasztása 7-8 liter körül van, bőven tankolható, egy teletankkal 7-800 km-t meg szoktam tenni ( ja, mert fizetésem van, tudom tankolni is, nem csak kétezeré' rakok bele azt haddmenjen ), így télen a hóban csúszkálás-driftelés közben sem ment még 10 liter fölé, pedig olyankor kapja...

Szóval bírom, amikor az ilyen okoskodó megmondóemberek mondanak véleményt olyan dolgokról, amikhez fingjuk sincs :)

Ja, amúgy eladó a kocsim, ha még nem vettél ! ;)

2013. márc. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
BMW E36 318i-m van 4 hengeres 140 LE...az elozo abimmerem ugyan ez a szeria csak sorhat 320i volt 150-le....es tudod mit? A 318-cal elegedettebb vagyok mint a 320-szal....oedig a 320 volt az elso talicskám....most készulok egy E36 M3-at venni...egyebkent a 318 egyszer emésztett fol masfel millát.....250 ezer volt coupe....kapott bor uleseket motor generalt futomuvet(k&n) sport kipuffrendszert ill 4 uj pacskert meg egy sportkormányt plusz belterbe egy két csecse hulyeseget....szerencsém volt mivel egy ismerosomon keresztul mindent felaron kaptam meg a motorhoz...a futomuvet csere árán szereztem ugyhogy arra nem számolok pénzt.....
2017. jan. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!