Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Főiskolásnak megfelelő egy 11...

Főiskolásnak megfelelő egy 11 éves Skoda Fabia?

Figyelt kérdés

Gondolom egy főiskolásnak nem gáz egy ilyen autó, hiszen még tanul, illetve sok embert látok lepukkadt sz@rral, a Fabia meg elég jól néz ki ahhoz képest.

Szerintetek jó autó? Csajozni lehet vele?



2012. máj. 24. 18:35
 1/9 anonim válasza:

Nekem semmi bajom a régi autókkal, de én az egyetemen senkinek nem látok ennyire régit. Még diákoknál sem (Borsod). Ez inkább attól függ, téged mennyire érdekel mások véleménye. Mondjuk egy bölcsész cicababa annyira el van telve magával általában, h észre se venne, de a normálisabbját nem zavarja, mert felfogja, hogy nem akar mindenki hitelből élni. Meg akit érdekelsz, azt autóval vagy autó nélkül is érdekelni fogod.


21/L

2012. máj. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem gáz, meg amúgyis csak azok mutogatnak ujjal, akiknek semmilyen autójuk nicnsen, vagy olyanok, akik böbmivel járkálnak.


Egyébként én még ennél öregebb autókat is látok a Miskolci Egyetemen. Csajozni meg nem autóval kell, bár pozitívum, hogy nem kell buszocskázni. Szerintem nem ciki a Fabia.

2012. máj. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

2001-es skoda fabia azért annyira nem régi.


Nekem egy 20 éves autóm volt az egyetem alatt és nem volt ciki. A BME_re jártam, de a csoportom felének sem volt jogosítványa, pláne nem saját autója.


Aki meg kocsival csajozik az már régen rossz.

2012. máj. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

a kocsival csajozást amúgy én is gáznak tartom, de sokan egy ócska ezeréves BMW-vel próbálnak csajozni, meg felvágnak, most fel lehet vágni egy régi BMW-vel amit apuci vett 4-500000-ért...


Milyen autód volt?

2012. máj. 24. 19:26
 5/9 anonim ***** válasza:

Tökéletes. A célnak legalábbis tökéletesen megfelel.

Én MÁV-val és BKV-val jártam az ELTE-re, még után PhD-re is.

2012. máj. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
most nem azért, de szerintem egy tanulónak még egy Swift is megfelel, az sem egy ócska lepusztult autó, bár nekem nem kellene olyan, de nem rossz az.
2012. máj. 24. 20:27
 7/9 anonim ***** válasza:

Ilyen:


[link]


1.8 benzines, semmi extra edisön :)

2012. máj. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló azt akarja írni, hogy senki nem jár egyetemre 10 évnél öregebb autóval? Ez elég viccesen hangzik, már bocsánat. Ezt csak az magyarázza, hogy a gazdagok autóval járnak, és nekik fiatal van, a csórók gyalog, középút meg nincs.
2012. máj. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Napkiraly ***** válasza:
enyém volt egyetemen a legótvarabb autó, de nem érdekelt, a 120 decibeles kipufogó meg a gyorsulá kárpótolt mindenért
2012. máj. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!