Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi van, ha forgalmi vizsgán...

Mi van, ha forgalmi vizsgán nem írom alá a papírt?

Figyelt kérdés
Ha forgalmi vizsgán meghúznak, adnak egy papírt, amit alá kell írnom, hogy elfogadom. Mi lesz, ha azt mondom, "Köszi, én ezt nem írom alá"? és ott hagyom őket?Okozok ezzel egy kis fejfájást a vizsgabiztosnak, vagy csak magammal cseszek ki?
2012. máj. 22. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Magaddal cseszel ki és baszhatod, hogy valaki is szóbaálljon veled utána.
2012. máj. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt nem egészen értem, fejtsd ki bővebben...
2012. máj. 22. 19:37
 3/6 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem hozzátenni, hogy ha megint meghúznak, akkor nem fogom folytatni semmiképpen sem, de a paprírt sem írom alá...
2012. máj. 22. 19:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát, nem fognak veled szóbaállni, kétlem, hogy foglalkoznának veled. Ha megbuktál, akkor vállald, nem tehetsz mást sajnos. Tudom, hogy rossz, én sem mentem át elsőre, de nem tudsz mit csinálni, máskor jobban készülj fel! Tényleg csak magaddal cseszel ki!
2012. máj. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jól van, szerencsére sikerült átmennem (negyedjére) :)
2012. máj. 25. 11:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Nah gratulálok! :) Látod jobb volt ez igy :)
2012. máj. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!