Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalmi vizsga útvonalak?

Forgalmi vizsga útvonalak?

Figyelt kérdés

A Forgalmi vizsgán lehet lakott területen kívüli útvonalat is húzni?(olvastam az egyik autósiskola honlapján)

Választ előre is köszi!


2012. máj. 5. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Azokat általában nem lehet.

Nekem is eszembe jutott, megkérdeztem az oktatóm. Nem.

Miután végigmentetek az útvonalakon kérdezd meg a neked legszimpatikusabbnak a sorszámát.

És majd ha vizsga van lehet azt mondja a VB, hogy mondj egy számot. Nekem ez volt 3x is.

2012. máj. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tom hogy megy ez a vizsga útvonalas téma de én már kint vagyok forgalomban de még nem mondta egyszer sem az oktatóm hogy ez az 1es számú útvonal vagy hasonló 3x-ra voltam ma kint forgalomban de mindig máshol...Lehet hogy majd később kezdjük el a vizsgaútvonalakat?:D
2012. máj. 5. 19:04
 3/8 A kérdező kommentje:
Kösz a választ
2012. máj. 5. 19:05
 4/8 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle.

Ha csak úgy kocsikáztok a városban akkor mondd neki, hogy mutassa meg az útvonalakat, mondja el hol mire kell figyelni.

Nekem volt olyan útvonalam ahol a lakóövezet táblát eltakarta a fa. Szabályosan a törzse az oszlop előtt volt fél méterrel, és a lombkoronába beépülve a tábla.

ÉS ezt nekem látnom kellene. Ha nem mondja az oktató akkor nem látom.

2012. máj. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kösz a választ majd megkérdem tőle hogy hogy megy ez..:D

meg hogy mutassa meg őket :D

2012. máj. 5. 19:26
 6/8 anonim ***** válasza:

de van 2 ugy udom itt bp is ugy tudom 9utvonal van és ebből 2 városson kivul van.

egyik gyerek kihuzta békásmegyer szentendre felé megyeri hid aztán ujpest vége és 13ker .

ez van benne

2012. máj. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, de én annak idején ilyen útvonalon vizsgáztam. Több, mint 10 éve volt, de emlékszem, hogy a közlekedésfelügyelettől kellett kimennem a városon kívül úgy 20 km-t, aztán egy kereszteződésnél visszafordulni ugyan oda. Mindezt éppen azon a reggelen szakadó hóesésben.

Ja, de ez nem Budapesten volt.

2012. máj. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én Pesten vizsgáztam 2 hete és 5 vizsgaútvonal volt. Én a négyes útvonalat húztam. Az volt Újpest. Plázától a központ felé..
2012. máj. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!