Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A forgalmi vizsgára készülök....

A forgalmi vizsgára készülök. Menni fog?

Figyelt kérdés
Április 25.-én kezdtem el vezetni az oktatónál. Más városba járok át vezetni, mert ott kell vizsgáznom, viszont így egy vezetés az oda és visszaúttal 2 óra hosszának számít, viszont a városban csak 40 percet vezetek. Nagyon hamar sikerült levezetnem eddig 20 órát, ami tehát a városban 10 szer 40 perc. Csütörtökön vizsgázni fogok, a 17 szülinapom után 2 nappal. Nem érzem úgy hogy rá vagyok készülve, fejben minden szabály megvan, de az oktató azt mondta ma, hogy látszik hogy félek, pedig nincs mitől mert jól vezetek. Szerintem inkább óvatos vagyok. Nagyon sok múlik a vizsgáztatómon? Szerintetek sikerülhet ilyen kevés vezetéssel a vizsga?
2012. máj. 19. 16:56
 1/2 anonim ***** válasza:

én se vezettem többet szerintem, sőt...

de ne fossá mert ha látja h ideges vagy akkor azt hiszi nem vagy biztos a dolgodba :D

persze, szinte a vizsgabiztoson múlik minden, ha akarja akkor a kisebb hibád el is nézi, de ha nem akkor ha hiba nélkül mész is, beleköt vmibe :D pl h átmentél a sárgán( persze h át lehet de beleköt h meg kellett volna állnod, mégha zöld akkor is sárágnak látja :( )

az időn(délbe szarabb) is múlik h mekkora a forgalom :D

2012. máj. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi!


Az előző óráig még a tükröket sem használtam, csak most. Én úgy érzem hogy nagyon jól vezetek, az oktató is megerősítette, de azt mondta hogy érezhetően félek. Nem kérdeztem meg, hogy miért gondolja így, de én nem tudom miért utalt erre... a parkolást még nem is gyakoroltuk szinte...

2012. máj. 19. 17:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!