Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tomos APN4 eshez mien tipusu,...

Tomos APN4 eshez mien tipusu, mien höértékü gyujtógyertyát javasoltok? Sürgös lenne.

Figyelt kérdés

2012. máj. 20. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem 6os hőértékű kell (ngk), de megkérdezed a motorosboltban.
2012. máj. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is 6-7es NGK ra gondoltam,csakhát olyanokat hallotam hogy ezek a régebbi tipusú mocik nagyon nagyon megválogatják a gyujtógyertyát,(nem is müködik rendessen illetve elég hamar tönkreteszik magaát a gyertyát)viszont nemtudom ebböl mi igaz...
2012. máj. 22. 13:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem 21 éves motorom van és tökéletesen megy az ngkval.nyugodtan kipróbálhatod te is, max buksz egy ezrest. a 6-7 hőértéktől ne nagyon térj el, ha túl alacsony hőértéküt teszel bele az tönkrevágja a dugattyút. úgyhogy mielőtt megvennéd mindenképp kérd ki az eladó tanácsát (csak motoros boltban). Vagy írj a sportmotor.hu valamelyik fórumára.
2012. máj. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
21 éves?az szép:)az enyém 34éves:)ám köszönöm szépen a felvilágositást:)illetve még 1 kérdés az ngk télyleg annyira jók mint amiennek mondják?nemvolt még szerencsém ngk gyertyákkal komoly tapasztalatot szereznem sajnos,dehamár az f1 ben is nagyrészt olyankota használnak akkor talán nem rossz fél..
2012. máj. 22. 13:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, az ngk tényleg nagyon jó, de mielőtt megvennéd kérd meg az eladót, hogy hadd nézd meg mi van ráírva: "made in japan" vagy "made in france". A franciák által gyártottak között rengeteg a gyári hibás, tapasztalataim szerint 5ből 1 az ami nem szarik be 5km után. szóval a olyat vegyél, ami japánban készült (bár sajnos ez már ritka.)
2012. máj. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem,bár azonse lepödnék meg ha valami romániában,készült szart nyomna a kezembe hogy tesék fiam ez van..na de majd kiderül,ha esetleg nincs japánban készült ngk akkor probálkozzak valami alternativával mondjuk bosch-al vagy ragaszkodjak az ngk hoz?mert végülis nem annyira sürgös lenne a gyertyacsere,mert még elég szépen müködik ezzel az 1000éves 65ös hőértékü BOSNÁVAL..:S
2012. máj. 22. 14:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Én ngk-t használok, de egyáltalán nem kell szerintem ragaszkodni hozzá, bosch-t én is kiakartam próbálni, csak nem találtam olyat, ami kellett volna.
2012. máj. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na sikerült vennem 6os höértékü NGK-t ha minden igaz japán azt irja a dobozán is illetve a gyertya fém részében is,picit nehezen sikerült megtalálni vele a hejes hézakot,viszont úgy elsöre ugytünik hogy kisseb szikrát ad mint az 1000éves 65ös BOSNA viszont végeredményban érezhetöen szebben,simiában dolgozik alapjáraton,alapjárat közeli fordulaton illetve magas fordulatszám tartománybansöt mintha 4-6százzal magassab forduláatszámot tudna elérni a motor mint a régi gyertyával viszont középsö fordulat szám tartományban nemigazán vettem észre bármi külömséget,de majd ma megyek vele eggy 15km eres útra,és majd ott kiderül hogy összeségében véve mennyit jelent.:)
2012. máj. 25. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!