Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóba hangszigetelés, mit...

Autóba hangszigetelés, mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Van egy 3as golfom TD nagyon behallatszik a motorzaj most lett kikasztnizva kivan belezve teljesen arra gondoltam hogy kátránypapírral leszigetelem az egész padlólemezt egészen műszer fal mögött is szerintetek hatásos vagy esetleg valami más olcsó módszert tudnátok javasolni?? előre is köszi a válaszokat
2012. jan. 22. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Laminált padló alá lehet kapni ilyen szivacsos cuccot ami hang szigetel is. Nem épp kocsiba való, de az talán jobban szigetel mint a kátránypapír. Vagy lehet kapni hanglenyelő szivacsot amit pl számítógépházakhoz használnak.

Árban egyik se tudom milyen. De szerintem előtte nézd meg hogy mennyi az autóba való hangszigetelőcucc. (ilyen öntapadós asszem kb 1cm vastag cucc. És sok helyen lehet kapni,rendelni. Otthon kiszabod,felragasztod...

)

2012. jan. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

De egyébként itt egy jobb leírás a gyáriakról is:

[link]

(első vagyok)

2012. jan. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó a kátránypapír ha arra gondolsz amit az építőiparban használnak én 5000-ért vettem egy komplett tekercset még maradt is belőle azzal az egész autót belülről a szőnyeg alatt meg a tüzfalat leburkoltam és nagyon hatásos jóval halkabb az autó mint előtte.Amit a 2.hozzászóló linkelt az valóban nagyon jó és kicsit "gyáribb" megoldás csak annak a lapoknak kb 9000 ft db ja.
2012. jan. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én innen rendeltem: www.zajcsillapitas.net

Olcsóbb mint a totalcaros cikkben lévő. Érezhető a hatása.

2012. jan. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!