Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autot javasoltok?

Milyen autot javasoltok?

Figyelt kérdés
Mindjárt betöltöm a 18-at és vezethetek autot.Az ára az max 1.000.000 , 1.100.000 Ft lenne. Milyen autot ajánlanátok ?Szempont hogy ne fogyasszon sokat, ne legyen gyakran műszaki problémája.
2012. jan. 8. 19:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Magyarországon 17 éves kortól lehet vezetni... Ezt csak úgy mondom.


Az autóválasztásnál tudni kéne még pár dolgot:


- Városban vagy főúton használnád főként?

- Hány km-t mennél vele havonta?

- Méretileg mekkora legyen? Hányan ülnétek benne általában?

2012. jan. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
600-700 km havonta, főuton és egyedül nagyrészt. Fősulira kellene, csak még azelőtt hozzá juthatnék az autóhoz .
2012. jan. 8. 19:45
 3/9 A kérdező kommentje:
Méret az közepes (pl bmw e46) és ehez hasonlók
2012. jan. 8. 19:46
 4/9 anonim ***** válasza:

Audi A4

Én most ezt venném ha lenne 1 millióm.

2012. jan. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
7%

Én igazából egy heti egyszer be az egyetemre aztán hétvégére haza és hétfőn újra vissza az egyetemre útra nem vennék autót.


Ha minden nap járnod kéne valahova akkor érteném, de így...

Hétközben (kiindulva a saját egyetemi képzésemből) nem sokat autóznál úgy sem, mert ugyan egy sör nem sör, de a szonda szerint mégis...


Így pedig a kocsi havi költségei (adók, biztosítás, stb...) már lenne annyi, mint egy vonat bérlet és akkor a benzinről és a olajcseréről / karbantartásokról nem is beszéltünk...


De ha nagyon kell az autó akkor én egy ilyen vagy ehhez hasonló gázos astrát vennék:

[link]


Olcsó, alkatrész is nagyon olcsó, strapabíró igénytelen autó, nem is vészesen öreg (Audit pl. tuti csak régebbit kapsz ennyiért vagy totál lelakottat) és jelenleg a GÁZ az egyetlen olcsó üzemanyag-alternatíva. És hosszú távú utakon a gáz nagyon is jó.

2012. jan. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

BMW-t semmiképpen. Kezdőként csakis valami kisebb teljesítményűt.


Én stiftre szavaznék, az a legjobb választás. Esetleg valami japán.


Amúgy ilyen távokra jellemzően többet fogod takarítani az autót mint használni (komolyan mondom). Nekem hobbi célból van autóm, hát kb. többet mosom az ablakot mint amennyit megyek vele. 1 heti állás után már sokszor olyan dzsuvás hogy elindulni sem lehet vele.

2012. jan. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy milyet veszel. A fontos az, hogy kerüld el a telepeket. Ott mindig trükköznek, mert ehez értenek. Magánszemélynél érdeklődj, nézze át az autót egy guru akit magaddal viszel. Nem elég, ha a barátnődet viszed magaddal (tapasztalat). Mikor tesztvezetésre kerül a sor, figyeld hogyan gyorsul. Ha valami nem okés, furcsán megy, túl hangos, a tükörből kékes füst látszik, menekülj!!

Teszteld le 100km/óra sebességgel is mindenképpen!

2012. jan. 10. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mivel elég kevés km-ről van szó, így egy benzines autóban gondolkodnék, tudom, hogy sokan kiröhögnek, de a G Astrát választanám ennyi pénzért, vagy egy (újabb) Suzukit. Ezek a lehető legköltséghatékonyabbak ennyi pénzért.
2012. jan. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha fősulira kell-nem vagánykodni..stb,akkor egy kis autó nem lenne elég? Pl. egy Yaris?

/Nagykorú(+18) Swiftem helyett,most ilyet keresek én is/

2012. jan. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!