Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyet javasoltok? Olyan...

Milyet javasoltok? Olyan autót szeretnék venni, amelynek magasabban vannak az ülései, mint mondjuk egy sedanban, és az alja se ér le mindenhol, de ne terepjáró, hanem családi autó legyen.

Figyelt kérdés
2010. szept. 20. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Scenic/Sharan/Alhambra/Galaxy/Audi A1/Partner/Kangoo/Berlingo/stb,stb...
2010. szept. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem Kangoo-m van. Még sehol nem akadtam fel vele :)
2010. szept. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Engem mondjuk kicsit részletesebben érdekelne, mint hogy stb, stb... Abszolut nem értek az autókhoz, csak annyit tudok, ha kicsit magasabban van az ülés, a lányaim nincsenek benne rosszul. Néztem már Sharant, az jó lehet, csak túl nagy. És szeretném összehasonlítani a többi hasonlóval is. Ezért kértem segítséget...
2010. szept. 21. 07:04
 4/8 anonim ***** válasza:
VW transporter, Ford Transit ...
2010. szept. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekünk Toyota Verso van. Magasan vannak az ülések, ami jó mert a szüleim szerint így sokkal kényelmesebb beszállni a kocsiba, azaz nem kell "bemászni" nekik.


A Toyoták pedig jók műszakilag.


Nézz meg egyet élőben, mert a kép csalóka, legalábbis mikor mi nézegettük a kocsikat a neten, nem ilyennek képzeltük.

2010. szept. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Citroen Picasso HDI. Nagyon kényelmes és a HDI motorok köztudottan kiválóak és hosszú távon sem eszik az olajat (ha rendesen, időben mindig cserélik). Nagyon keveset fogyasztó dízelek, 2.0 HDI van 90 és 110 lóerős változatban is használtak között. Az újabb (pár évesek) már 1.6 HDI-k 110 lóerővel. Nekem 2.0 HDI 90 lóerős Peugeot 406-om volt amíg sajnos össze nem törtek egyszer.

Peugeot-Citroen egy cég amúgy: PSA group.

2010. szept. 27. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bármit veszel is mindenképp dízelt vegyél. Nem érdemes feleslegesen eltankolni a fél fizetést.. Dízelnél a lényeg vásárlásnál hogy ha jó nagy gázt adsz neki ne füstöltjön kékesen, se szürkésfehéren, előbbi az olajfogyasztás, utóbbi a hengerfej meghibásodásának jele. Ha nagy gázadáskor koromfeketén kormol az a jó, akkor biztos jó a motor! És lehetőleg hideg legyen, mikor beindítod. Ha pöccre indul és nem rángatózik hidegen akkor az a dízelmotor jó és még sokáig az is lesz.
2010. szept. 27. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves vagy, hogy ilyen részletesen leírtad! Nagyon szépen köszönöm!!!!!
2010. szept. 28. 09:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!