Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyiért érdemes 2-es golfot...

Mennyiért érdemes 2-es golfot venni?

Figyelt kérdés

Érdemes egyáltalán megnézni ezt a kocsit:

[link]

nekem nagyon tetszik, szeretem a 2es, 3as golfok formavilágát.

400ezer körül keresek autót, lehetőleg olyan dízelt, aminek a fogyasztása 6 liter környékén tetőzik...



2012. máj. 15. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Sztem nézelődj inkább vento vagy 3as golfba mert ennyiért vannak jók 2es golfot meg 2es jettát nem szabad venni ha ennyi pénzed van! De te tudod! Am szép a kocsi de öreg már!
2012. máj. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

[link]

ez sem rossz, 450 körül meg is lenne kb, de nem tudom mennyire sok az a 270ezer km....

2012. máj. 15. 17:06
 3/3 anonim ***** válasza:

mivel sok a átalakított gép azok közül így 150-1,5 millió közt akármi is lehet az ára. A fogyi az minden dízelben megáll 6 l-ben, az a 270 meg olyan adat öregem, hogy nyugodtan elhiheted mindegyik dízelben van legalább ennyi, független tőle hogy mennyit mutat éppen, és ha te azalapján akarsz válogatni hogy mennyit mutat az órája, akkor legalább akkora barom vagy mint amiennek látszol.

Különben meg azt veszel amit akarsz úgyis szopsz vele a végén.

2012. máj. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!