Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik ezek közül a legjobb autó?

Melyik ezek közül a legjobb autó?

Figyelt kérdés

Terepjáró kisbusz kellene és ezekre gondoltam:

-Mitsubishi L300 4WD

-Mitsubishi L400 4WD

-UAZ 452

Melyik a jobb terepen? Melyik bírja legjobban a vizet? Esetleg tudnátok ezeknél jobbat ajánlani?


2009. jún. 26. 12:35
 1/4 Santiego007 ***** válasza:
Azt ajánlom,látogass el a www.youtube.com-ra és írdbe az autók nevét és találsz róluk pár videót és akkor könnyebb lesz választani,de én a 2-at választanám.
2009. jún. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, énis. Kösz a választ! YouTube-on már voltam, az ott látottak alapján is a 2. a legjobb :D folyóban mászkáltak vele :D
2009. jún. 26. 21:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Az uaz állandó szerelést igényel, mivel orosz konstrukció.

Az L300 jó terepen (persze függ attól, mint bármelyiknél, hogy diffizáras e) és sok van belőle, van hozzá alkatrész bőven.

Az L400 szintén jó konstrukció, ugyan olyan tuti terepen, ám van vele egy komoly gond. Kb 3db eladó összekerekes van az egész országban. Ebből következik, hogy az alkatrész ritka, kevész szerelő ért hozzá, bontva pedig szinte egy darab sincs.

Amennyiban nem zavar a szervízigény javaslom a Lada Nivát, kb azt tudja terepen, mint az uaz de kultúráltabb. Ennek a japán megfelelője a Szuzuki Jimni, ami egy japán Niva, szóval nem romlik el de árban a többszöröse. Jók még a Suzuki Samuraiok terepen, de szintén nehéz alkatrészt találni hozzájuk és nagyon drágák ahhoz képest milyen öregek. Személyes kedvencem a Merci G osztály, ami a világ leg ártartóbb autója. Gyárilag 3 diffizárral szerelt tehát az egyetlen olyan gyári autó, amin átépítés nélkül (offroad) zárható mindhárom tengely. Elvileg tehát ő a nyertes, mondjuk egy jó állapotú 1985-ös évjáratú gépért simán elkérnek 2.5-3.5 millát:) Olyankor marad alul terepen bármiféle autóval szemben ha pl süppedős mély sár van, ahol a nagy önsúly miatt könnyebben beássa magát, esetleg ha valahol nem fér el, ahol egy Niva még elmegy. A G teljes egészében hadiipari fejlesztés, minden alkatrész 3szorosan túlméretezett. [link]


Class/wheels/IFAV.html&usg=__LtzZEime91D6kJ8REOufgVjzp6c=&h=432&w=658&sz=83&hl=hu&start=33&um=1&tbnid=jM6mnOTkPzHwhM:&tbnh=91&tbnw=138&prev=/images%3Fq%3Dmercedes%2Bmilitary%26ndsp%3D20%26hl%3Dhu%26sa%3DN%26start%3D20%26um%3D1


Na szóval én erre szavaznék, érdemes pár videót megnézni róla a youtubon. csak írd be, hogy: G classe.

2009. jún. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2009. jún. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!