Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol és mennyiért tudnék venni...

Igen nemm kérdése:

Hol és mennyiért tudnék venni egy jó állapotú Piaggio ZIP SP-t? (többi kritérium alul)

Figyelt kérdés

Az alábbi képen átható kinézettel tetszik. Gondolom ez Malossi tuningot tartalmaz. Sok kép van ilyen festésről, tudnék venni esetleg valahol kompletten egy ugyan ilyet? Mennyit mennek ezek kb. ill. átlag fogyasztás? (50 ill. 70-es ként is)


[link]



2012. máj. 13. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezek Malossi kupás versenymotorok full MHr alkatrészekből. Végsebességük pályabeállítástól függ kb 130-150 között mozog. Fogyasztásuk lényegtelen. Árban kb 2millióból lehet összehozni. Magyarországon a Dede 2t Racing foglalkozik ilyen motorokkal, őket keresd, ha komolyak a szándékaid.
2012. máj. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nem tudtam, hogy ennyibe kerül:) ennyire nem komolyak a szándékaim, nem versenyezni szeretnék, azt hittem, ennél egyszerűbb a dolog:)

egy sima, jó állapotú zip sp, kis átalakítással, tehát nem ilyen high-end cuccokkal, árfekvésben mennyi lenne kb.? 80 körüli végsebesség lehetséges?

2012. máj. 13. 14:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Valahogy sejtettem, hogy nem Malossi kupában szeretnél indulni, azért is írtam le mit tud egy ilyen gép:D

Zip sp-k ritka motorok, de azért lehet találni, nézegetni kell a hírdető oldalakat: képesmotor, használtautó stb.

80at óra szerint mennek gyárilag kb, de azért az nem valós sebesség. Viszont valós 90et tudhat egy sport variátorral(polini speed controll vagy malossi multivar), rendesen begörgőzve, valami egyszerűbb sport kipufogóval(leo vince zx, rr vagy gianelli extra vagy vmi hasonló)

2012. máj. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2012. máj. 13. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!