Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most szeretnék egy új porschét...

Most szeretnék egy új porschét venni melyik a jobb a cayman vagy a 911?

Figyelt kérdés
[link] itt meglehet nézni szerintetek?

2012. máj. 12. 14:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
azaz a porsche cayman..az a jobb...legalább nézzél egy kicsit utána mielőtt kiraksz ide kérdést...
2012. máj. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Első válaszolót nem kommentálom...

Másodikat, aki szerint egy cayman jobb!? Hát nem tudom... A cyaman egy pici női autó. Nem gondolom, hogy egy férfinak egy 911-es való. Én vezettem mindkét verziót, sportos vagyok 196cm magas, de még a 911-ből is nehezen szálltam ki, nemhogy egy caymanból.


Az én favoritom a 911 Carrera 4 GTS, elegáns, szép és megy mint a meszes, majdhogynem 100LE-vel több mint a cayman legerősebb verziója.


Technikailag mindkettő egy VAG csoportos Porsche, tehát valószínű egyikkel sem lesz különösebb hibád, de mindenképpen javaslom, hogy Németországban vásárold meg!


NICO

2012. máj. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
szerkeszteném: Nem gondolom, hogy egy férfinak egy cayman való!
2012. máj. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Illetve még annyit hozzáfűznék, hogy azért ennek az autónak lesznek fenntartási költségei is, amiket nem árt mérlegelni mielőtt választasz autót. Érdemes a szervizköltségeket legalább az első 2-3 szervizt az árba belealkudni és ezeknek az elvégzését is javaslom, hogy Ausztriában, vagy Németországban végeztesd el!


NICO

2012. máj. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. máj. 12. 19:25
 6/19 anonim ***** válasza:
67%

Oszlassunk el néhány dilettáns ökörséget.

A Porsche egyik modellje sem az az üntyüpüntyü női autó. A Boxster és a Cayman modellek annyiból jobbak a 911-eseknél, hogy középmotorosak, tehát sokkal nagyobb kanyarsebesség érhető el velük. Így pl egy versenypályás köridőnél sokat behoznak a relatív lóerőhátrányukból. A Cayman egy vérbeli középmotoros sportkupé. A benne lévő hely nem kisebb, mint a többi autóban, egy magasabb ember is ugyanúgy elfér benne, mint a 911-esben. Annyiból kisebb a hely a Boxsterben és a Caymanban, hogy két üléses, és a középmotor miatt nem lehet annyira hátratolni az első ülést. De a tervezők nem törpék számára konstruálták a márka középmotoros típusait. A férfinak 911 pedig egy rettentően ostoba sztereotípia. A Porsche első autója a 356-001 egy olyasmi kocsi volt, mint ma egy Boxster. És nem tartotta senki sem nőiesnek.

Ami nagyon döntő és egyben megkérdőjelezi a kérdező hitelességét, az az, hogy ki mennyit szán az autóra. Ugyanis az alap Boxster és mondjuk a Carrera S árnagyságrendje között közel kétszeres különbség van. Általában az a célcsoort, aki 15-20-30-40 milliós újautót szándékozik (és tud) is venni, aligha egy ilyen tinik névtelen fórumban próbál ismeretanyaghoz jutni.. Szvsz.

2012. máj. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
18-adik születésnapomra kapnám és azért ide írtam mert rohadtul nem értek hozzá
2012. máj. 15. 13:32
 8/19 anonim ***** válasza:
51%
Akármekkora szupergazdagok is vagytok, azért én egy 18 évesnek nem tennék a valaga alá egy többszáz lóerős sportkocsit. Én is 24 évesen kezdtem az első Porschémat használni és kellett a hozzászokás.
2012. máj. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Valamivel elkel kezdeni
2012. máj. 15. 16:39
 10/19 anonim ***** válasza:

Miért egy 300Le-s autó nem annyira a világ vége!? Ha mondjuk egy M5-ös BMW-vel kezdeni ami 500Le hátsó keréken nah azt marhaságnak tartanám...


Hát én 196cm vagyok, sportos, de a porsche 911-ben 300km után minden bajom van és élmény a tankolás miatti szünet.De bizonyára Te jobban tudod, gondolom porsched van/volt...

2012. máj. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!