Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kezdő motornak egy Simson...

Kezdő motornak egy Simson vagy 125ös MZ lenne jobb?

Figyelt kérdés
Szóval, nemsokára meg lesz a A1-es jogsim, és kíváncsi vagyok, hogy milyen motort vegyek először. Olyanra gondoltam, hogy főképp városon belül közlekedek, de ne legyen probléma ha le kell ugrani Balatonra, vagy fel kell menni Pestre.

2012. máj. 7. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:

A simson se rossz de azt nem ajánlom hosszabb útra,egyszerre max 80km.

Mz nem sokkal másabb.

2012. máj. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vegyél egy 125 ETZ-t szerintem! Ha karbantartod nagyon kiszolgál! Ja,és elmehetsz vele nyugodtan hosszabb távokra is!
2012. máj. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%

'25-ös ETZ az tényleg jó, ha kifogsz egy jó állapotút akkor meg főképp.

25-ös, 4 felömlős gép, 2 ember alatt 100 as utazótempót lehet vele menni normálisan

2012. máj. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%
Azért a 125-ös, 2 személlyel, 100-as utazótempót megcáfolnám. Mivel a 125-ösnek 100 a vége, és ezt is csak szélcsendben, egyenes úton tudja tartani, meg a főtengelycsapágyak se igazán kedvelik a 6000-es fordulatot. A 80-as utazó két személlyel még elmegy. A 100-at a 250-es bírta két személlyel.
2012. jún. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
szerintem mz mert kényelmes és gyors de ha szerelni kell a simsonnál egy kicsit nehezebb,de ha veszel ne légy fukar én 70000-ért vettem papírokkal, azt hittem hogy csak át kell fújni erre átírással együtt lesz kb 170000 a vége és nem lett belőle tuning gép csak megbízható(állítólag annak is vettem)
2012. okt. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!