Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson s51 vagy mz ts 125?...

Zlatan00 kérdése:

Simson s51 vagy mz ts 125? melyik gyorsul jobban és melyik jobb?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 6. 09:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha úgy nézzük, hogy mindkettő gyári, akkor egyértelműen a ts. Jobb...Hát, mindegyik másképp jobb. Simsonhoz olcsóbb az alkatrész, kevesebbet eszik, kisebb, könnyebb, nem kell rá rendszám. A ts gyorsabb, lehet menni vele két személlyel, nagyobb utazósebességet bír, erősebb, nagyobb, és erősebb a váz és a futómű.
2012. ápr. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Némelyik simson is tud 2 személyt vinni. Pl az enyémen is megvan a helye a hátsó lábtartóknak, csak nincsenek felszerelve, mert akkor már le kellene vizsgáztatni nagymotornak, kellene rendszám...

Jah meg persze A1-es jogsi is.

2012. ápr. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A "két személlyel menni"-t úgy értettem, hogy nem kell egyesben felp*csölni egy dombon, és 50-es tempót tartva várni a hátszelet, hanem kényelmesen lehet menni vele 70-80-at személlyel.
2012. ápr. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem volt simsonom,nem volt vele gond a kétszemélyes használat,65 utazót így is tudta.125-os MZt nem vezettem,de jobban kell mennie,mert nagyobb
2012. ápr. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én simsonom gyorsulásba otthagyott egy mz-t de végsebességre nem.
2012. ápr. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha van jogsid, akkor a TS ("Csúzli") a jobb. Nem beszélve arról, hogy olcsóbb mint a Simson. Mondjuk rendszám, műszaki kell, de a biztosítás nem több.


Lehet olyan Simson ami otthagyja az MZ-t - de ahhoz azért faragni kell a Szimón, mert gyárilag bizony 10 lovat tud a TS.

2012. dec. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
szerinted miért hívják a Ts125 öt csúzlinak ? ez mindent elárrúl .
2016. ápr. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!