Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Endúró vagy robogó?

Endúró vagy robogó?

Figyelt kérdés
hamarosan megelsz a jogsim és nem tudom hogy melyiket vegyem, szerintetek?

2012. máj. 4. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
enduro mindenképp a kettő közül... szerintem!
2012. máj. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól függ mire akarod használni illetve mekkora hengerűrtartalomról beszélünk.


Ha csak városban akkor robogó.

Ha néha városon kívül is akkor amelyik szimpatikusabb.


Ha 50 ccmről beszélünk akkor bármilyen használatra (terepen kívül - de oda az enduro sem az igazi) csak a robogó éri meg, ilyenkor csak az számít, hogy kell-e a váltás élménye vagy sem.

2012. máj. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a magyar utakon szerintem enduro

volt nekemis robim egyszer bele menetem egy olyan kátyúba hogy széttöröt a kerék.

rá pár hétre vettem egy yamaha dt 125-ös (nincs ellenfél)de az 50-esek is nagyon jók

2012. máj. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem robogóm van. Azt szeretem benne hogy az automata váltó miatt fürge és van sisaktartó. Ha megyek vele valahova akkor nem kell cipelnem a sisakot mert a sisaktartóba egy zárt sisak simán befér. Esőben nem lesz vizes a lábam (ha hiszed ha nem).


Endurom nem volt, nem is mentem még enduroval de szeretnék majd venni mert erdőben a robogóval nem nagyon tudok menni a kicsi kerék miatt. Viszont nem tudnék vele elmenni sehova mert a sisakot mindig cipelnem kellene magammal.

2012. máj. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!