Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezért megbüntethet a rendőr?

Ezért megbüntethet a rendőr?

Figyelt kérdés
letettem a jogsit ,de a postára várok és hétfőn rlvinném szerelőhöz a motrot, de mivel még nincs a kezembe a jogsi ezért eltolnám a motort a járdán, tehát ezért megbüntethet ,vagy beleköthet ,a motor megy csak hogyha nemhinné el hogy tolom hogy bizonyitsam be ha hülye a rendőr?

2012. máj. 3. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:
2012. máj. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15%
Kerékpár esetén ha tolod, gyalogos vagy. Ennek analógiájára ha tolod a motort, gyalogosnak számítasz szerintem. Igaz, ha már mondjuk egy autót tolsz, akkor aligha számítasz annak, így nehéz meghatározni.
2012. máj. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

KRESZ szerint vezető vagy (hülye magyar jogrendszer), büntethetnek érte.


Gyakorlatban anno (5éve) nem büntettek érte, de mióta átalakultak pénzbehajtó céggé minden lehetséges.


Egyébként, ha akar talál valamit amiért büntethet, ha nincs meg a kvóta vagy bal lábbal kelt fel, esetleg simán s*ggfej megszívod.

2012. máj. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én írtam az előző motoros kérdésre is. :-)

Ha tolod a motort vezetőnek számítasz, és mivel nincs a kezedben a jogsi, szép summát fizetsz a kölcségvetésnek.

+ a járdán tolni..... :-(

2012. máj. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 waland ***** válasza:
100%
Mit értesz motor alatt? Segédmotorkerékpárt tolhatsz, csak legyen nálad az adásvételi. A többi viszont mint előbb írták.
2012. máj. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
segédmotor kerékpár
2012. máj. 4. 06:20
 7/9 anonim ***** válasza:
Azt tolhatod.
2012. máj. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
vagy azt mondod hogy beszart a gép és most tolod a szerelőhöz
2012. máj. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

50 ccm ig tolhatod jogsi nélkül, csak a motor papírjai, (adásvételi legyen nálad.)

50 ccm felett, (amihez már A1 kategória kell), azt nem, csak jogsival.

2012. máj. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!