Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autórádió beállítás?

Autórádió beállítás?

Figyelt kérdés

Nem tudom ,hogy jó kategóriába írom, de....

Van egy Pioneer DEH-1420UB autorádióm.

És az a probléma vele, hogy (más rádiónál is tuti van ez) amikor kiveszem a kocsikulcsot akkor kikapcsol az egész, ez eddig ok, de amikor ráadom a gyújtást, bekapcsol és minden elveszik amit eddig beállítottam.Gyújtás nélkül nincs áram alatt és nyilván elveszik -gondolom-. És hogy mi kell hozzá, milyen kábelt és hova kell bekötni vagy valami hasonló...mert valahogy kell lennie megoldásnak...

Ha valaki tud segíteni annak nagyon örülnék!


2012. ápr. 30. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kiveszed a rádiót és a piros vezetéket a sárga helyére dugod, a sárgát pedig a piros helyére. Ennyi. Az a probléma hogy a rádió memóriájának az áramellátása van megszakítva a gyújtáskapcsolóval és nem a tápkábel. A 2 vezetéket felcseréled és jó lesz.
2012. ápr. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ÁÁÁÁ és működik! :D Köszi, hogy segítettél :D
2012. ápr. 30. 17:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs mit! :D Nekem is ez volt a baj, csak nekem egy szutyok Clarionnal.
2012. ápr. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
No nekem is ez a baj! de hogy a turoban cserélem ki a piros és a sárga kábel mikor gy műanyag tokba van beágyazva?
2012. máj. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

linkelek 1 képet

[link]

melyikre gondolsz...a KOCKA MŰANYAGRA vagy a kábel közepén lévő gumi szerű cuccra??

Mert az utóbbit azt cska simán szét kell húzni, lehet kiicst nehéz, de nálam is nehezen jött, előszőr azt hittem azokat nem leeht, de mégis!

2012. máj. 19. 14:40
 6/7 anonim válasza:
kocka,de már megoldottuk.
2012. máj. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Ha jól tudom akkor a "kockában" olyan csatlakozók vannak mint a számítógépek tápjainak a csatlakozóiban. Itt a réz tüskén van két oldalt egy-egy kis réz pöcök. Na azokat kell benyomni és akkor kijön. Berakni meg úgy kell hogy a pöcköket vissza kinyomod és úgy teszed be a "kockába", mert így benne is marad. De ha nem olyan akkor mind 1.
2012. máj. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!