Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek lenne igény...

Szerintetek lenne igény vízzel működő autóra ma Magyarországon? (Nem a hidrogén tartályos megoldás).

Figyelt kérdés
2012. ápr. 29. 16:18
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Ha a kínaiak megcsinálják, akkor lesz, ha nem, akkor nem!

Kína elég nagy, és kevés az olaja, így nekik érdekük minden alternatív megoldás, mert a levegő is iszonyatosan szennyezett. Na és velük nem húzna ujjat az oljlobbi.

2012. ápr. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Én amint hozol nekem egy működő prototípust (autó nem is kell, csak egy működő motor, amit a szemem előtt tankolsz és járatsz terhelés alatt) akkor azért 8 számjegyű összeget fizetek.


Gyanítom sose fogsz jelentkezni, de az esélyt megadom.

2012. ápr. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
20.16 Én annyira jól nem állok, csak 7számjegyűt tudok fizetni, de én is várom a jelentkezést.Persze feltétel, hogy olcsóbb legyen üzemeltetni, mint egyéb üzemanyaggal!
2012. ápr. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

nézétek meg vizel megy a traktor is:)

http://www.youtube.com/watch?v=hE_EQHh6gKw

2012. ápr. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Ja ez hidrogéngenerátor ami semmit nem ér nemrég letesztelték a totalcarosok, pedig óriási fogyasztáscsökkenést ígért.
2012. ápr. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

# 13


Nálam a vízzel működő motor azt jelenti, hogy feltankolod vízzel és megy - ebből kiindulva olcsóbbnak kell lennie :)

Ráadásul leírta a kolléga, hogy nem bontja a vizet elektrolízissel, így sokkal érdekesebb.

2012. ápr. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
20.32 Igen, így még érdekesebb, mert nem tudom, hogy lehetne még energiát nyerni a vízből.Olyat ami olcsó megoldás. A videó, amit linkeltek, az meg 0.
2012. ápr. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Rájöttem. Feltalálta a gőzgépet:D Az is vízzel megy.
2012. ápr. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Nem elektrolízissel, hanem kémiai reakcióval. De nem szeretném ha valaki előbb adná be a szabadalmat:).
2012. ápr. 29. 20:51
 20/25 anonim ***** válasza:

Van egy csomó jobbnál jobb alternatíva már erre csak az az átkozott kőolaj...

Értékes vizet pazarolni nem ajánlatos közlekedésre ,mert akkor a víz lenne irreálisan drága! (*az emberi kapzsiság határtalan ezt sose feledjük)

Amúgy van ilyen bioközlekedési eszköz a kezdetek óta legrégebbit úgy hívják *ló! :)

2012. ápr. 30. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!