Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miert nem indul a Touran melegen?

Miert nem indul a Touran melegen?

Figyelt kérdés
A problémám az lenne ha hidegen inditom akkor első kulcsra indul de melegen hihetetlenül nehezen és szerelő az nézte de nem tudja ....ha valaki esetleg ...előre is kozsi

2012. ápr. 23. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
ha diesel, akkor a melegen nem indulást az adagoló elpisztulása szokta okozni
2012. ápr. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szia

Elöször is benzines vagy dizel?

Az biztos ha dizel is akkor adagoló baja nem lehet mivel ezen nincs adagoló.

De ha pdtdi, mert ebben olyan dizel motor van akkor viszont a PD elemnél van egy kis gumigyűrű,(ahol kapja a gázolajat) az szokott eléredni, és ott belevegösödik a rendszer és melegen nem indul, meg ha bemelegszik akár le is áll.

De ha irsz bövebbet akor talán többet is tudok segíteni.

Üdv

2012. ápr. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hello,

Diesel 1.9 TDI- 2004-101 lovas lenne es tettem meg vele tobb km-t de le nem alt soha csak nahogy nehezen indul ha meleg

2012. ápr. 24. 09:17
 4/7 anonim válasza:
akkor lehet akár az is a baja amit irtam, de ha elviszed hogy kiolvassák az agyát az is utalhat egy két dologra, akár erre is.
2012. ápr. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem is ilyen helyzetem van. Vittem szerelohoz, tipikus problema. Bizonyos km utan jelentkezik valami a szamitogepbe valamit felre ertelmez (sajnos pontosan nem tudom megmondani) de szamitogepre tettek es bealitottak. Mostmar elso kulcsre indul. (1.9tdi-m van 2003as)
2013. máj. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megoldodott Sajat Szerviz ...gepre tettek semmit nem mutatott ,,,es meghalt az aku idovel uj akuval siman porog :)
2014. szept. 19. 18:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia. Ha melegen nem indul, de hagyod kicsit hulni es aztan egybol indul, akkor a porlaszto oring-ja elfaradtak. A csere picit macera, de a szelepfedel pakolast is kell cserelni egyuttal.
2022. jan. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!