Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mért van az hogy a Simsonom...

Mért van az hogy a Simsonom (s51n) nem indul el melegen? De egy s50-es karbival gond nélkül elindul, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Gyujtás tökéletes,gyertyacsere is megvolt,szóval azzal problémák nincsenek,mért nem jó az eredeti karbulátorjával??mert egy barátom oda adta az ő karbiját és azzal indult hidegen melegen is egyaránt,hogyan tudnám beállitani az eredeti karbulátoromat hogy működjön rendesen??mert ez jó volt azt idők során ez lett bellőle!

2012. ápr. 9. 22:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy át kell néhány dolgot állítani.
2012. ápr. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lehet, elég lenne egy karbi tisztítás és beállítás.
2012. ápr. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
igen beállitás kellene mert tiszta a karbi,hogyan kezdjek neki?Mármint a beállitásnak,javaslat mitől csinálhatja?
2012. ápr. 9. 22:37
 4/11 anonim ***** válasza:
Úszószint, levegőcsavar. Levegőcsavar: Tökig be, majd 2,5 fordulat ki.
2012. ápr. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
úszószint is jó felsõ holtpont 27+-0,5 mm, az alsó holtpont pedig 32,5+-0,5 mm,azt pontossan beállitottam,de a levegőcsavart azzal még nem játszottam! :) mégvalamit kellene rajta nézni?
2012. ápr. 9. 23:45
 6/11 anonim ***** válasza:

Jó hogy kitakarítottad a karburátort, de a beállításhoz újra szét kell szedni, legalábbis az úszószinthez..


Keress hozzá valami útmutatót, ahol pl. le van írva mennyinek kell lennie az úszószintnek, hova állítsd a súbert, ilyenek.


Nekem az lenne a tippem hogy kevés benzint kap, főleg ha melegen is csak szivatóval akar elindulni.

De ha végigcsinálod a beállítást akkor jónak kell lenni. De csak ha megfelelő méretű fúvókák vannak benne!

2012. ápr. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
igen,melegen csak szivatóval indul,eltaláltad :),emeljek a súberen??úszószint az 100%-ra jó :D azt az eredeti könyvéből szedtem :D
2012. ápr. 10. 00:10
 8/11 A kérdező kommentje:
72-es főfuvóka van bent,a többit nem tudom,deha jól tudom 72-es főfúvóka kell bele,mert a blokk bontatlan még nem volt hozzá nyulva
2012. ápr. 10. 00:13
 9/11 anonim ***** válasza:
Túl dús a keverék.
2012. ápr. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha kevés a benzin, akkor az a gyertyán is meglátszik - őzbarnánál világosabb a lerakódás rajta.


Tedd feljebb a súbertűt eggyel, úgy többet fog kapni. Aztán meglátod pár km motorozás után, hogy javult-e.

2012. ápr. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!