Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a gond? (lent)

Mi lehet a gond? (lent)

Figyelt kérdés
miért olajozódik be annyira gyorsan a simsonom kipufogója (s51) pár hét/hónapon belül tele van olajjal és a könyök összeadásnál csorog az olaj bélöle még akkor is ha csak 5 percet ment. Mannol 2t api-tc -t használok. 1:40-es keveréket.
2012. ápr. 6. 23:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez normális, nekem is így csinál. Legfeljebb keverd kicsit kevesebb olajjal.
2012. ápr. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbáld a láncfűrészekbe(stihl )használt szintetikus(piros) olajat.Csodákra képes.Előtte persze takarítsd ki a könyököt és a dobot hogy lásd a különbséget.
2012. ápr. 7. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert gagyi olajat használsz és nem ég el mind. Jobb minőségűvel már nem lenne ilyen vészes a helyzet. És 1:50-re keverd.
2012. ápr. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
második na olyanom pont van egy flakon! xD csak azt hittem h az nem tesz jót neki. köszi a válaszokat!
2012. ápr. 7. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!