Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudtok 3-4 litert fogyasztó...

Mex11 kérdése:

Tudtok 3-4 litert fogyasztó autókat?

Figyelt kérdés
Annyi, hogy hibrid ne legyen és vegyesen ha normálisan használjuk úgy fagyasszon annyit. De ez a fogyasztás a valós legyen ne a gyári, mert általában a műszaki adatokban mindig kevesebbet írnak.
2012. ápr. 21. 14:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Skoda Fabia 1.9 Sdi 4.5-ot eszik kb.
2012. ápr. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

ja, és a dízels smart is 4 liter körül fogyaszt. (a mercedes gyártja!)


[link]



[link]

2012. ápr. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
* dízeles
2012. ápr. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Üdv kedves kérdező itt a megoldás a problémádra:

Ez a jövö

Azthiszed viccelek pedig nem (pláne ahogy jelenleg áll a világ)


Ez fiat 500ba épitett 1 hengeres505köbcentis stabil diesel moci lombardini de bármilyet rakhatsz bele pl hatz, deutz, kohler, rotek, briggs and stratton,punsun, runsun (ezek alegjobbak beépithetőség miatt mert v2-es léghűtéses dieselek

90km-es tempónál átlag 2liter alatti fogyasztás.(500köbcentis motor esetén)

Ha van lakatos v szerelő ismerősöd minimális átalakitással belehet épiteni olyan autókba aminek transaxle váltója van skoda 120 bogár fiat 500 fiat 126(kispolszki) steyr puch satöbbi....

Nincs turbó ami állandóan elromlik és méregdrága a javitás...

egy 10-17es kulcs és egy csavarhúzó elég a javitásához


Küldök videókat itt megnézheted:


https://www.youtube.com/watch?v=LveBUfTjgic


https://www.youtube.com/watch?v=0FyuocuYhkM


https://www.youtube.com/watch?v=aKz3ceDuDtk

2014. okt. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
utánna néztem lehet hogy ilyen soros öszvérhajtású (orrmotoros elsőkerékhajtású) kocsikba is be lehet épiteni.bár ilyet még nemláttam
2014. okt. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

citroen 2cv be épitsd be abba amugyis csak425 köbcentis motor van simán birja a transaxle váltója a stabilmotort.

És a citroen 2cv szuperjó kisautó (a világ egyik legsikeresebb autója a bogár után ) és elfér benne 5 ember.

audi váltóra is rá tudod húzni a stabilmocit.

2014. okt. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Kevinko21 válasza:

Nekem van egy ford focus 1.6tdci-m és varosban 4.5l orszaguton 3.5 l.

Egyébként forgalom ès láb függő(ezalatt nem csak a gázt értem hanem hogy hogyan tudod kezelni a kuplungot stb), hogy mennyit eszik. Produkaltam mar vele varosban(belvaros) is 3.8 at de volt h 5.3

Es ez már egy olyan kedvező fogyasztás aminél lényegessen nem fogyaszt kevesebbet egy auto. Egyebkent az 1.5dci motorok nagyon rendben vannak es az 4 korul elmegy varosba ! Nyilvan finom hasznalat mellett

2016. júl. 30. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!