Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó praktikák vannak?

Autó praktikák vannak?

Figyelt kérdés
mindenféle szempontból...fogyasztás,tisztítás,belső újítások stb...bármi

2012. ápr. 15. 17:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Vannak.

("Hülye kérdésre hülye válasz" rovatunkat olvashatták)

2012. ápr. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
..akkor mért nem azt írod! mért szemtelenkedsz?
2012. ápr. 15. 17:55
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem azért mert nem azt kérdezted, hogy mik a praktikák, hanem azt hogy vannak-e praktikák?

erre pedig a helyes válasz:vannak

2012. ápr. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
na oké..de vegyétek úgy akkor hogy most már tudom hogy vannak....DE MIK???
2012. ápr. 15. 18:36
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi érdekelne? Vezetési tippek hogy hogyan lehet spórolni? Keress rá google-lal a "takarékos vezetés" témára, lesz sok találat.

Fontos hogy normális állapotban legyen a kocsi: rendszres karbantartás (gyári előírás szerinti időközönként megfelel), heti keréknyomás-ellenőrzés, felesleges kacatok kihajigálása, ilyenek...


Tisztítás? Amivel tudod. Én itthon mosom nyáron, az őszi-télvégi-tavaszi latyak/sár/sós akármi idején magasnyomásúval szoktam leveretni kúton vagy pénzbedobós "csináld magad" kúton.

Belülről porszívó, ha foltos lesz a kárpit (leeszem, leiszom vagy egyéb) akkor inkább rábízom azokra akik ezt csinálják nap mint nap.


Újítás? Az mit takar? Otthon ne akard a hőálló ezüst színű műanyagokat átfesteni, mert nem lesz jó vége.

2012. ápr. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
igen így...minden érdekel ahogy írtad...keréknyomás-ellenőrzés ezt hogy csinálják?
2012. ápr. 15. 19:08
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Keréknyomás ellenőrzés?

Aztat kéremszépen úgy csinájják,hogy böánnak a kuttra oszt rájabasszák a kerékre a pumpát.Rá köll nézni aórára,de nem arra,ami a karodon van,hanem pumpáéra.

Oszt kész.

2012. ápr. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, ahogy az úriember írja.. :D


A legtöbb kúton van egy keréknyomás ellenőrző hely, általában egy fémdoboznak tűnik, rajta nyomásmérő órával, két gombbal (az egyik a +, másik a -) és néhány méter tömlővel. Megnézed a kocsid használati útmutatójában, vagy a B-oszlopra (bal első ajtót kinyitva az a fém ami az ülő sofőr válla mellett van) ragasztott matricán a keréknyomás értékét, beállsz a nyomásmérőhöz, letekered a kerék szelepéről a sapkát, rácsatlakoztatod a tömlőt úgy hogy ne sziszegjen, visszasétálsz az órához, a két gombbal beállítod a gyári értéket. Ezt mind a 4 keréknél.

2012. ápr. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

No!Én voltam az utolsó előtti finom lelkületű hozzászóló.

Igen,bunkózásnak szántam,mert úgy gondoltam,hogy itt nem muszáj válaszolni senkinek és úgy gondolom,lehetnél udvariasabb is,ha már ennyi minden érdekel.

Egyébként állok én is rendelkezésedre,ha volna még kérdésed,szívesen segítek,ha tudok.

2012. ápr. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!