Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vásárlástól számítva mennyi...

Vásárlástól számítva mennyi idő alatt lehet az enyém egy autó?

Figyelt kérdés

Mondjuk kinézek egy magyar okmányokkal rendelkező autót, oda megyek, kifizetem. Még mit kell elintézni, hogy vezethessem? Biztosítási papírok, névre iratás? Mik vannak még? Ez mind mennyi időbe telik?


Magánszemélytől vagy kereskedőtől érdemes-e venni autót?


2012. ápr. 15. 07:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Akar mar aznap . Kell egy eredetisegvizsga ,ezt ha maganszemelytol veszed koveteld ki,hogy egyutt csinaltassatok meg ,szinte barmikor mehetsz allomasra,alig van forgalmuk(legalabbis errefele) 1-2 ora alatt megvan meg ha varni is kell,ez 19e Ft korul van ,utana irany biztositast kotni ( netes alkuszoknal szamold ki,melyik tarsasag lenne a legkedvezobb) ,aztan ocsmanyiroda - itt legombolnak egy ujabb 20e koruli osszeggel (autotol fuggoen) 12e forgalmi+torzskonyv es a vagyonszerzesi illetek 18 ill. 1890 ccm felett 24Ft/ccm


Ahhoz,hogy vezesd,ezek kozul egyedul a kotelezo biztositas meglete a feltetel,a tobbire 15 napod van a vasarlastol szamitva .

2012. ápr. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Úgy van ahogy az első írta én amikor az autómat vettem 1 nap alatt sikerült mindent elintézni.A törzskönyvet meg majd postán küldik ki.
2012. ápr. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!