Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Trabant 601-ről (2ütem) ha...

Trabant 601-ről (2ütem) ha leveszem a kipufogot erősebb lesz?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 15. 13:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem volt erősebb, amikor levetted a kiput, csak a hang miatt érezted, h 'húde megy' valóságbn többet eszik, és szétcseszed a motort, arra ha azt akarod jobban menjen tuning kipu kell, nem kell überprofi, csak vmi rezós legyen, amit ilyenre gyártottak, utána tépni fog...
2012. ápr. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nos vegyük a babettát,gondolom tudod hogy néz ki és hogy az is 2ütemű ha levágom a leömlő csonkot úgy hogy éppen 1cm-t érjen be a kipufogóba ne pedíg 16cm-t akkor jobb teljesítményt kapok mivel jobb lesz az öblítésem. Trabantnál nem tudom hogyan van a kipufogó rendszer de ha leveszed őrületes károkat tud okozni a motornak. Egyrészt nem kerül vissza rendesen a keverék mert akár hiszed akár nem mikor robbant egy kis keverék kijut a kipufogóba amit a következő feltöltéskor visszaszív a hengerbe. Tehát ez nem lesz ha leveszed, így kevesebb üzemanyag ég el és kevesebb kenésed lesz.romlik a motor hatásfoka,teljesítménye.
2012. ápr. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!