Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Meg büntet-e a rendőr, ha a...

Meg büntet-e a rendőr, ha a Jawa Babettát csak tekerem?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy van egy Jawa Babetta 207-esem, és hogy meg büntet-e a rendőr akkor, ha a járművet csak tekerem és nem a motor hajtja?

Ez azért érdekel, mert nincsen jogosítványom (sőtt még pénzem sincsen a jogosítványra). Kérlek csak értelmes válaszokat írjatok!

14/F



2012. ápr. 14. 16:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Tolni szabad jogsi nélkül!

Úgyse hiszi el, hogy csak bicikliként használod a Babettát!

Esetleg akkor, ha látja rajtad, hogy épp kiköpni készülsz a tüdődet...

:)

De akkor ne legyen benzin a tankban!

:D

Az is lehet, ogy egy hirtelen mozdulattal letépi a gyertyapipát -mondván úgyse kell- és aztán hazakisér, miközben figyeli, hogy milyen szépen tekered!


Én biztos ezt tenném!

XD

2012. ápr. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ott fogsz megdögölni, ha megpróbálod lábbal hajtani egy kilométert, 14 évesen abba beledögöltem majdnem, ha be kellett tolni a simsont
2012. ápr. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én 11 kilométert tekertem a babettával mert kifújt a henger és hengerfej közt ,megpróbáltam ráhúzni rá is húzta csak elszakadt a tőcsavar
2012. ápr. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem igen.

Tedd fel magadnak a kérdést,hogy ha lejtőn lefelé gurulsz egy autó kormányát tekergetve akkor vajon megbüntetnének-e?

Bizonyosan én nem látok különbséget.

:))

2012. ápr. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%

Meg hát.

De ha csak tekerni akarod akkor miért nem veszel biciklit? :D

2012. ápr. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"De ha csak tekerni akarod akkor miért nem veszel biciklit? :D"


Gondolom te is sejted, hogy csak a rendőröknek akarja beadni, hogy csak tekeri, miközben jogsi nélkül furikázik vele!

2012. ápr. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Persze hogy sejtem.

De rendőrnél ez akkor is bukó.

Attól hogy tekeri az még SMK. Szóval ugyanaz mintha tolná.


Mostani kreszben a motorkerékpárt toló személy is vezető.

2012. ápr. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez olyan mint az öcsém,csak ő megcsinálta magát a vázat egy biciklinek és azzal mászkál :) .Sokan nem tudják milyen bicaj az (hát babetta) :D
2012. ápr. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
azért van az a váz vagy 50 kiló, nekem biztos nem kellene... kis kerék, nem tudod teljesen kinyújtani a lábad a pedálra, nehéz azt meghajtani lábbal
2012. ápr. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jó bicajozni vele . ráadásul kényelmes és össz teleszkópos :D :D .az öcsém levette róla a tankot meg az oldaldekniket előre vékony biciklikereket tett hátulra meg maradt a babetta kerék Marcali keszthely távot megjárta vele :)
2012. ápr. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!