Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit kaphatok azért ha a...

Wyctor350cm3 kérdése:

Mit kaphatok azért ha a rendőr elkap hogy ha idő előtt utast (párom) viszek a mocimon (Jawa 350 638)?

Figyelt kérdés
A napokban fog megérkezni a frissen megszerzett A korlátlan jogsim. Ugyebár 2 évig nem lehet vinni senkit, de ő nehezen tűri. Már van benne gyakorlatom, sunyiban már vittem , tehát tudom milyen ketten utazni. És nem veszélyeztetem!
2011. júl. 3. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi ezt értjük,de te meg azt értsd meg,hogy 2 azaz kettő évig nem szabad utast vinned.
2011. júl. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én értem kérlek alássan, csak ő nem érti meg ! Én hiába mondom neki, azért írtam ide hogy elrettentő válaszok jöjjenek amik a tények.

Köszi a válaszod!

2011. júl. 3. 10:10
 3/5 anonim válasza:
úgy viheted,ha a pénzbüntetést ő fizeti,meg ő adja oda a jogsiját ha elveszik...ennyire papucs lennél? ha aztmondod neki h nem,akkor nem és pont. nehogy már a te jogsiddal játsszon...szerezzen magának és fogja be a száját...a rendőr nem fogja neki elmagyarázni hogy ejnyebejnye hogy gondoltad ezt...ő csak büntet és nem érdeklik a részletek meg a párod balf*szságai...
2011. júl. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem mindig szólnak érte..és ha szólnak is akkor sem vonják be a jogsidat max egy pár ezres büntit fogsz kapni.
2011. júl. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
azt hiszem min. helyszíni bírság 30.000 HUF illetve/vagy 2 fekete pontocska a jogsidban...szabály szerint...de mint tudjuk..a rendőrbácsi a változtatás jogát fenntartja
2012. jan. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!