Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnék venni váltós robogót...

Szeretnék venni váltós robogót, motort.50ccm? 4/2ütemü?

Figyelt kérdés

Olyan motort/robogót keresek amely keveset fogyaszt. Váltós. Mindennapi hasnálatra. Naponta 40km utazás, főleg városon kívül de néha városban is. 60-70 km/h utazósebesség. 4üetmű vagy 2üteműt érdemes? Előre is köszönöm!


Nem konkrét linkeket várok hanem tipusokat :) köszönöm



2012. ápr. 5. 13:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Igazából csak azt nem vette figyelembe senki hogy VÁLTÓS.

Se az sr se a derbi, kb egyik se váltós. Váltós robogó pl a vespa px,pk de az kicsit drága lenne, de japán is van pl honda cab - ez meg igen ritka. Szóval van váltós robogó de inkább vegyél variátorosat az gyakoribb, olcsóbb. És szerintem mindenképp 2T. Azok se fogyasztanak gyárilag 3nál többet és legalább jól mennek.

2015. júl. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Nemtudom miért szűlja le mindenki a 4 ütemű 50 ccm-es motorokat. Tudom, hogy msot robogóról van szó, de akkor is. Nekem van egy nagy testű 130 kg-os 4 ütemű 50 ccm motorom mert szerettem volna minél jobban apáméhoz hasonlót (amin "felnőttem")

A baráti körömben is van 3 ilyen fajta motor. EGyütt szoktunk menni vele. 70-80-at simán viszi. Hegynek felfele is 45-50-el meg. Értelemszerűen nem gyorsul annyira mint a barátom 2 ütemű enduroja. De ez 2 litert fogyaszt százon, 1500-2000 kilométerenként kell olajat cserélni, és nem kell keveréket rakni bele. Begurulok a benzinkútra, megtankolok és megyek tovább. Annyi a hátránya, hogy nem gyorsul annyira mint a 80 kg-os enduro. De ennek nincs olyan idegesítő hangja mint egy enduronak :) Ennek olyan a hangja mint a nagyoknak

2017. febr. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!