Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Újszerű Laguna, vagy öregebb...

Újszerű Laguna, vagy öregebb több km-t futott Passat?

Figyelt kérdés

Azonos pénzért melyiket vegyem?

Egy 2008-as 80E Km-t futott Renault Laguna III 2.0DCI

Vagy 2006-os 180E Km-t futott VW Passat 2.0 TDI


E két autó között gondolkozom. Mindkét autónak ismerem a tulajdonosát, akik új kora óta használják, a km futás mindkettőben valós, végig vezetett szervizkönyvesek, normálisan használták őket.

A Renault mellett szól, hogy fiatalabb, jobb állapotú, kevesebb km van benne, szerintem szebb, újabb típus.

A VW mellett meg leginkább a neve van, illetve az, hogy a múltban sokkal jobb autókat gyártottak, mint a franciák, de már sokak szerint más a helyzet.


Ti melyiket vennétek?


2012. ápr. 4. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen a Passatot venném.
2012. ápr. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Passat. Ha normálisan lett belehajtva az a 180.000km, akkor az meg sem kottyant neki.
2012. ápr. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És a Lagunának megkottyant a 80?
2012. ápr. 4. 21:55
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem, ha normálisan van belehajtva akkor annak sem kottyan meg a 80.000


DE

1. A Passatba olcsóbbak az alkatrészek

2. A szervízköltség is olcsóbb, mivel a Renault mindig olyan lehetetlen nyakatekert megoldásokat alkalmaz hogy egy kész agyrém őket szerelni

3. Mivel jóval egyszerűbb, ezért jóval megbízhatóbb.

4. A Passatnak van egy határozott megjelenése

5. Mégis csak egy Passat


A Renault is jó autó, valóban már nem igaz a mostaniakra a régi dolgok. De a Passat szerintem akkor is jobb minden tekintetben, és olcsóbb fenntartani.

2012. ápr. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nehezen hiszem viszont, hogy egy jelen esetben olcsóbb lenne fenntartani. Hisz lassan 200 lesz benne, ilyenkor kezdődnek a részecskeszűrós, pd elemes, kéttömegű lendkerekes problémák. Ezek elég nagy összegek tudnak lenni.
2012. ápr. 5. 15:17
 6/7 anonim ***** válasza:
franciát nem vennék marad a Passat, még ha több van benne akkor is, ha nem ragaszkodsz nagyon a fentiekhez,én ajánlanék egy 3. at az Opel Vectra C GTS-t
2012. jún. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem is passatom van 180ekm van benne 12 éves és kutya baja sincs! Nem zörög nem kopog minden tökéletes, a motor úgy húz ahogy kell! A VW- fény évekkel jobb mint a franciák! Amikor autót vesz az ember akkor Német meg Japán jöhet szóba a többi gyengébb az én véleményem szerint!
2012. júl. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!