Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyek a legdurvább meghibásod...

Melyek a legdurvább meghibásodások egy Hdi-Dieselmotornál? Mennyi nagyjából a javításuk? Esetleg, hogy lehet megelőzni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 16. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:

a generátornál van egy röpítő-tárcsa ami képes és elkopik, ami után nagyon csúnya csörgős hangja lessz a motornak, kb70-80 ezer km-nél, én pont most cseréltem, 32.000 ezerrel megúsztam, de a szerelő haver, az alkatrészt sikerült olcsóbban szereznem.

De ezeknél az autóknál amikbe ilyen motor van (francia kocsikba) sokkal nagyobb probléma van a váltóval mint a motorral.

2009. jún. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megelőzni, úgy hogy nem veszel dízelt. Ezek közös nyomócsövesek, nagyon nagy nyomás van. Semmi nem biztos, hogy bírja, porlasztócsúcs, adagoló, turbó, minden egy vagyon sajnos... A hdi meg azt hiszem peugeot szóval még jobbak az esélyeid a hibára...
2009. jún. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem már régóta van egy Hdi-motoros autóm. Eddig semmi baja nem volt. Ismerőseim mondták, hogy majd most jönnek elő a problémák.
2009. jún. 17. 22:14

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!