Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha elmúltam 18, de még diák...

Ha elmúltam 18, de még diák vagyok, szóval nincs önálló keresetem, vásárolhatok-e autót?

Figyelt kérdés
2007. aug. 7. 12:58
 1/6 anonim válasza:
100%

Persze!

Kézpénzért!

A hitelt felejsd el!

2007. aug. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne. Magyarországon minden döntésképes felnőtt ember vásárolhat bármit, hiszen aláírási joggal rendelkezik. Ennél fogva nyugodtan keresgesd álmaid kocsiját!
2007. aug. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
10%
Rendelkezel jogosítvánnyal,mert azt nem írtad.De ha még nem rendelkezel jogsival akkor kezesre van szükséged.Keresetre meg szükség van,mert kezdő részletre van szükség.De ha hitelben gondolkozól akkor is van szükség munkahelyre.Próbálj olyat keresni ahova kezes kell és talán megúszod azt,hogy ne kérjenek tőled keresetit.
2008. márc. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, de még 18 alatt is vehetsz, ezt már kevesebben tudják, 14 éves életkort betöltve, szülői/gondviselői engedéllyel még a nevedre is írathatod. Nekem is 17 évesen írták a nevemre a motorom, amikor letettem a jogsit A1-re anyám engedélyével.
2009. aug. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Ha van pénzed...
2009. okt. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Aktuális még a kérdés?
2020. júl. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!